Niedziela, 11 kwietnia
Imieniny: Filipa, Leona
Czytających: 2314
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: O rewitalizacji porozmawiają na Starym Zdroju

Wtorek, 27 października 2015, 12:35
Aktualizacja: 12:37
Autor: red
Wałbrzych: O rewitalizacji porozmawiają na Starym Zdroju
Fot. organizatorzy
W związku z trwającymi pracami dotyczącymi opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji na lata 2015–2025, prezydent Roman Szełemej zaprasza na spotkanie konsultacyjne nad założeniami programu rewitalizacji dzielnicy Stary Zdrój.

Spotkanie odbędzie się dziś 27 października o godzinie 16.00 w Zespole Szkół Fundacji Szkoła Gminna Menedżersko-Księgowa w Wałbrzychu, ul. Armii Krajowej 35 B.

Na spotkaniu zaprezentowane zostaną założenia Gminnego Programu Rewitalizacji Wałbrzycha wraz z aktualnym stanem prac nad dokumentem, zgodnym z uchwaloną 9 października przez Sejm RP, Ustawą o rewitalizacji. Zaproszeni goście przedstawią także dobre praktyki rewitalizacji w Polsce i na świecie, a także przybliżą zarys historyczny Starego Zdroju. Ważnym elementem konsultacji są warsztaty przeprowadzane z udziałem mieszkańców dzielnicy, którzy mogą bezpośrednio zgłaszać swoje propozycje i uwagi na temat rewitalizacji miasta.

Na konsultacje zapraszamy wszystkich mieszkańców dzielnicy, a także zarządców nieruchomości, wspólnoty mieszkaniowe i przedsiębiorców prowadzących działalność na obszarze Starego Zdroju.

Jest to już czwarte spotkanie organizowane w ramach rozpoczętego cyklu rozmów i konsultacji ze wszystkimi środowiskami/interesariuszami procesów rewitalizacyjnych w Wałbrzychu, które jest jednym z etapów przygotowania dokumentu pn. „Gminny Program Rewitalizacji Wałbrzycha na lata 2015-2025”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group