Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 3331
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: O wolnych mediach i nie tylko

Czwartek, 11 lutego 2021, 9:29
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: O wolnych mediach i nie tylko
Fot. red
Prezydent Roman Szełemej zwyczajowo na swoim profilu społecznościowym przedstawił raport z tego, co w mieście się aktualnie dzieje.

- Sprawa wolnych mediów dotyczy wszystkich miast. Nie było nadawanych audycji w stacjach telewizyjnych, portalach internetowych, stacjach radiowych. To przypomina czas, o których myśleliśmy, że możemy o nim zapomnieć na zawsze. Wolność mediów, o którą wiele osób się upomina, jest zagrożona. Był kiedyś jedna stacja telewizyjna i jedna gazeta, które mówiły tylko jedną prawdę. Walczymy o wolność mediów i wybór źródeł informacji Media stoją na straży naszych obywatelskich spraw, również rozliczają samorządowców i mnie osobiście również i musimy o to zadbać. by tak pozostało - mówi prezydent Roman Szełemej.

Prezydent w swoim raporcie wspomniał o coraz lepszej sytuacji w drażniącym temacie, jakim jest dla wałbrzyszan odśnieżanie dróg.
- Nie mamy standardowych warunków, jesteśmy miastem górskim o większych opadach i stąd te trudności - kontynuuje prezydent. - Dziś od wczesnych godzin porannych ciężki sprzęt usuwa zalegający w centrum miasta śnieg. Ruch w mieście odbywa się płynnie, a służby sukcesywnie odśnieżają boczne ulice. Powinniśmy zadbać również o bezdomnych, którzy w tym okresie zimowym potrzebują naszej pomocy i wsparcia. Robią to pracownicy MOPS-u, straży miejskiej, ale wszyscy powinniśmy być na to wyczuleni. Dotarła do nas kolejna partia szczepionek i znów będziemy mogli zaszczepić kilkaset osób. Jeśli szczepionki będą napływać regularnie to w Wałbrzychu do połowy czerwca zaszczepimy zdecydowaną większość zainteresowanych.

Twoja reakcja na artykuł?

45
49%
Cieszy
17
18%
Hahaha
3
3%
Nudzi
3
3%
Smuci
11
12%
Złości
13
14%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (57) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group