Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 3084
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Odmierzamy czas do otwarcia Galerii Victoria

Czwartek, 29 lipca 2010, 13:16
Aktualizacja: 17:02
Autor: red
Wałbrzych: Odmierzamy czas do otwarcia Galerii Victoria
Otwarcie Galerii Victoria zbliża się szybkimi krokami
Fot. red
Od środy na ścianie frontowej wałbrzyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Wysockiego działa zegar, który odmierza czas do otwarcia Galerii Victoria.

Zegar został zamontowany i uruchomiony po to, by odliczać pozostałe godziny do uroczystego otwarcia centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Victoria. Przypomnijmy, że otwarcie galerii nastąpi 16 października bieżącego roku.

Oprócz tego ruszyła też kampania promująca galerię. Kampania zatytułowana „Wskocz na billboard” ma na celu zachęcenie mieszkańców Wałbrzycha i okolic do wzięcia udziału w castingu na twarze Galerii Victoria. Formularz zgłoszeniowy jest do pobrania na stronie internetowej Galerii Victoria do 14 sierpnia. Wybrane osoby będą pojawiać się na billboardach promujących galerię.

- Pragnęliśmy, aby Galeria Victoria stała się częścią Wałbrzycha i miejscem, w którym mieszkańcy miasta czują się jak u siebie, dlatego zamiast zatrudniać anonimowych modeli, postanowiliśmy skorzystać z pomocy mieszkańców regionu. Chcemy, żeby to właśnie ich twarze znalazły się na billboardach, plakatach, bannerach i ulotkach promujących centrum handlowe, zgodnie z hasłem „Galeria Victoria – Moja, Twoja, Nasza” – mówi Maria Prażuch, dyrektor do spraw marketingu Keen Property Partners Retail.

Nową informacją dotycząca Galerii Victoria jest również to, że deweloper podpisał kolejną umowę najmu. Tym razem z firmą Takko, która zajmuje się sprzedażą odzieży. Firma ta ma ponad 1400 sklepów w 14 krajach Europy.

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group