Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 6446
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Odnalazł się na Topolowej

Wtorek, 5 grudnia 2023, 13:36
Aktualizacja: 14:38
Autor: red
Wałbrzych: Odnalazł się na Topolowej
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyscy policjanci poszukiwali dzisiaj w nocy schorowanego 62–latka, który nie informując rodziny o swoich planach, po południu wyszedł z miejsca zamieszkania na Poniatowie i do późnego wieczora nie powrócił do domu. Bezpośrednio po zgłoszeniu przez rodzinę zaginięcia, ogłoszony został policyjny alarm dla policjantów pierwszego komisariatu.

W poniedziałek, niezwłocznie po otrzymaniu tuż przed północą takiej informacji od najbliższej rodziny, podjęta została decyzja o przygotowaniu możliwych do przeprowadzenia policyjnych działań poszukiwawczych w porze nocnej. Z uzyskanych przez mundurowych informacji wynikało, że senior miał opuścić w godzinach popołudniowych miejsce zamieszkania przy ul. Orkana i do późnego wieczora nie wrócić do domu. Mundurowi, którzy tego dnia byli już w służbie, od razu rozpoczęli sprawdzanie miejsc, w których najczęściej pojawiał się 62-latek, kontrolowali główne ciągi komunikacyjne miasta oraz dokonali ustaleń w szpitalach.

Alarm ogłoszony został dla całego stanu osobowego pierwszego komisariatu. Na miejsce przyjechał także przewodnik z psem służbowym. Po ponad dwóch godzinach poszukiwań mężczyzna znalazł się kilka kilometrów dalej, w zupełnie w innej dzielnicy w rejonie ul. Topolowej.

62-latek nie był świadomy, że jego życie było zagrożone w związku z oddaleniem się od miejsca zamieszkania. Na szczęście seniorowi nic się nie stało. Po zakończonych poszukiwaniach został przez policjantów przekazany zespołowi ratownictwa medycznego, a następnie najbliższej rodzinie.

Twoja reakcja na artykuł?

9
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
6%
Smuci
1
6%
Złości
7
39%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group