Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3388
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Odnaleziona 29–latka

Wtorek, 10 sierpnia 2021, 11:33
Aktualizacja: 15:34
Autor: red
Wałbrzych: Odnaleziona 29–latka
Fot. KMP Wałbrzych
Kilkudziesięciu policjantów pierwszego komisariatu, przy wsparciu funkcjonariuszy wałbrzyskiej komendy, poszukiwało w niedzielę 29–letniej wałbrzyszanki, której zaginięcie tego dnia przed południem zgłosiła najbliższa rodzina. Przeprowadzone przez mundurowych działania doprowadziły do odnalezienia kobiety po kilku godzinach w rejonie ul. Długiej w Wałbrzychu.

Z relacji najbliższych wynikało, że wałbrzyszanka w niedzielę przed godziną 10:00 wyszła z domu zabierając ze sobą sporą ilość tabletek uspokajających. W takiej sytuacji istniało podejrzenie, iż może targnąć się na swoje życie. Bezpośrednio po uzyskaniu informacji o zagrożeniu dla zdrowia i życia ludzkiego funkcjonariusze będący w służbie - do których dołączali kolejni zaalarmowani o poszukiwaniach policjanci mający w tym dniu wolne - sprawdzali sygnały i informacje o możliwym miejscu pobytu zaginionej kobiety. Mundurowi wiedzieli, że ważna jest każda minuta działań.

Policjanci podczas prowadzonej akcji powiadomili m.in. pracowników placówek handlowych, szpitali oraz korporacji taxi. Wytypowali również tereny zielone oraz nieużytkowane w najbliższej okolicy, gdzie mogła udać się 29-latka. Dzięki zorganizowanym na szeroką skalę działaniom poszukiwawczym ostatecznie około godziny 18:00 funkcjonariusze pierwszego komisariatu w trakcie przeczesywania opuszczonych zabudowań przy ul. Długiej odnaleźli tam leżącą 29-latkę. Kobieta była nieprzytomna, dlatego mundurowi udzielili jej pomocy przedmedycznej, dalej nadzorowali czynności życiowe, a także wezwali na miejsce zespół ratownictwa medycznego. Dzięki pełnemu poświęcenia zaangażowaniu policjantów wałbrzyszanka ostatecznie trafiła do szpitala pod opiekę specjalistów.

Twoja reakcja na artykuł?

14
61%
Cieszy
1
4%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
4%
Złości
6
26%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group