Wtorek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 5274
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Odnaleziona 78–latka

Poniedziałek, 25 września 2023, 7:38
Aktualizacja: 11:00
Autor: red
Wałbrzych: Odnaleziona 78–latka
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyscy policjanci błyskawicznie zareagowali na sygnał członków rodziny o braku kontaktu z 78–letnią kobietą. Dzięki szybkiej i sprawnie przeprowadzonej akcji funkcjonariuszy, kobieta została odnaleziona.

W minioną sobotę około godziny 11:30 dyżurny z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu otrzymał zgłoszenie o zaginięciu starszej, schorowanej kobiety. Z relacji rodziny seniorki wynikało, że mieszkanka Wałbrzycha w godzinach rannych wyszła z domu w dzielnicy Podzamcze i do chwili zgłoszenia nie powróciła do niego. Nie było też żadnego kontaktu z kobietą. Z uwagi na okoliczności zaginięcia, wiek kobiety oraz jej schorzenia natychmiast rozpoczęto działania poszukiwawcze.

Wszyscy funkcjonariusze, którzy tego dnia pełnili służbę w terenie, otrzymali informację o poszukiwaniach seniorki. Część policjantów zbierała informacje w miejscu zamieszkania kobiety, a pozostali wyposażeni w podstawowe informacje dotyczące 78-latki, rozpoczęli kontrolowanie miejsc, w których mogła przebywać kobieta. Szybka i sprawna reakcja policjantów przyniosła efekty.

Około godziny 15:00 patrol policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zauważył na jednej z ulic w dzielnicy Piaskowa Góra kobietę, której wygląd odpowiadał rysopisowi zaginionej. Okazało się, że i tym razem policjanci się nie pomylili. Napotkana seniorka okazała się zaginioną 78-latką. Wałbrzyszanką zaopiekowali się policjanci. Na szczęście nic jej nie dolegało.

Twoja reakcja na artykuł?

5
56%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
11%
Smuci
0
0%
Złości
3
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group