Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 4296
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Odzież robocza i ochronna dla pracowników – ubrania zgodne z przepisami BHP

Wtorek, 4 października 2022, 5:29
Autor: materiał zewnętrzny
Wałbrzych/Kraj: Odzież robocza i ochronna dla pracowników – ubrania zgodne z przepisami BHP
Fot. użyczone
Patrzysz na swoich podwładnych i czujesz, że czegoś tu brakuje? Nie widać, że stanowią jeden zespół, a zależy Ci, żeby Twoja firma stała się rozpoznawalna? Zobacz, jak wykorzystać odzież roboczą do reklamowania marki. Dowiesz się też, dlaczego warto skorzystać z haftu komputerowego do przeniesienia logo na ubrania.

Zamiast ekwiwalentu od pracodawcy - ubrania robocze BHP z haftem

Pracownikom co prawda przysługuje ekwiwalent pieniężny za używanie własnych ubrań w pracy. Jednak takie załatwienie sprawy nie wpływa w żaden sposób na wizerunek firmy. A wręcz odwrotnie. Każdy nosi to, co chce, a Ty nie masz nic do powiedzenia. W przypadku odzieży i obuwia roboczego jest inaczej. Wszystko zależy od Ciebie, a w dodatku na ubraniach zlecisz wykonanie logotypu firmy. Ujednolicisz wygląd personelu, co dobrze wpłynie na postrzeganie Was przez klientów.

Odzież dla pracowników zgodna z kodeksem pracy

Kupując samodzielnie ubrania masz pewność, że spełniają one wymogi ustalone przepisami. Wybierasz je majac na względzie specyfikę zawodu. Wiesz, jakie warunki panują w Waszej pracy i które spodnie, kurtka i buty najlepiej zabezpieczą pracownika. Sam ustalasz zasady ubierania się, a w przypadku własnej odzieży nic nie możesz zrobić. Na ubraniach do pracy takich jak kurtki, kamizelki, a nawet spodnie, wykonasz haft komputerowy. To najtrwalsza metoda znakowania, odporna na pranie (a o zabrudzenia w jest takiej pracy bardzi łatwo) i rozciąganie. A przy tym wygląda profesjonalnie i elegancko.

Pracownikom przysługuje odzież do pracy w szczególnych warunkach

Dlatego właśnie rezygnacja z własnej odzieży i obuwia roboczego za ekwiwalent jest dobrym pomysłem. Dotyczy to firm budowlanych, remontowych i tych stanowisk, na których pracownicy mają do czynienia z substancjami chemicznymi, bezpośrednią obsługą maszyn, czy narażeni są na intensywne brudzenie. Ich odzież robocza jednocześnie muszi zapewniać swobodę ruchów, być wytrzymałe na rozciąganie i uszkodzenia mechaniczne.

Odzież robocza - kurtki z haftem dla pracowników

To podstawa dla osób, które sporo czasu spędzają na zewnątrz, niezależnie od panujących warunków. Osłona przed wiatrem, deszczem i śniegiem to podstawa. Nie zapomnij też o zmieniających się porach roku. Jeśli nawet zima nie powstrzymuje Was przed pracą, cienki softshell nie udźwignie mrozów. Postaw wówczas na ocieplane kurtki wodoodporne. Tu nie ma co oszczędzać, a taka kurtka to inwestycja na lata. Wszystkie modele nadają się do znakowania haftem komputerowym.

Spodnie dla pracowników - niezbędne wyposażenie

Wykonane z elastycznego poliestru, dają się dowolnie rozciągać nie ulegając przy tym uszkodzeniu. Niektóre modele mają kieszenie na nakolanniki, odciążające podczas długotrwałej pracy w pozycji klęczącej. Dołóż do tego wygodne kieszenie, lekki materiał i masz idealne spodnie spełniające przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy. Odpowiednie do pracy fizycznej, w której komfort i swoboda są szczególnie istotne.

Wybierz dla pracowników odzież ochronną - kamizelki i kombinezony

Odblaskowe ubrania ochronne zapewniają widoczność z daleka. Prowadzicie prace również po zmroku albo w naprawdę ciężkich warunkach pogodowych? Tu nie ma co dyskutować - musi być Was widać. A jeśli w zakładzie wykorzystujecie silne środki chemiczne (np. podczas konserwacji albo w pracy z urządzeniami technicznymi), postaw na kombinezony chroniące przed przedostaniem się toksyn głębiej.

Obowiązek pracodawcy połącz z interesem firmy - zleć wykonanie logotypu na ubraniach

Wykorzystaj obowiązek zapewnienia odzieży roboczej do osiągnięcia swoich celów. Nie tylko zagwarantujesz pracownikom ochronę, ale też zwiększysz popularność firmy dzięki jej wszechobecnemu logo. Haft komputerowy na ubraniach roboczych i ochronnych wykonują Firmowe Ciuchy. Odwiedź ich sklep online, gdzie skompletujesz stroje do pracy dla wszystkich.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group