Piątek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 2563
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Oficjalna skarga na wynik meczu Castorama – Spartan

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 18 lutego 2012, 14:01
Aktualizacja: 19:03
Autor: red
Fot. red
Dotarła do naszej redakcji oficjalna skarga, jaką złożył Mariusz Tatuśko z drużyny Team Tatuśko, na wynik meczu zaległego ligi Ronal Cup pomiędzy ekipami Castoramy i Spartana.

Oto treść skargi:

Składam oficjalną skargę na ustawiony wynik meczu SPARTAN CASTORAMA i proszę o unieważnienie wyniku spotkania oraz dyskwalifikację obydwu zespołów!!!!!!
Motywuję to: Spartan ewidentnie potrzebował wygranej, aby nie trafić na wyżej notowanego przeciwnika ART-ECO. CASTORAMA ewidentnie ustawiła mecz pod zawodnika, który walczy o koronę króla strzelców.

Według świadków, mecz był jedną wielką farsą. Drużyna Spartana grała w okrojonym składzie 3 zawodnikami, a drużyna Castoramy w najsilniejszym swoim składzie ulega słabiutkiemu Spartanowi 15 do 13. Najlepszy strzelec Castoramy strzela 12 goli...!!!!!Działo się to na oczach wielu świadków, których w postępowaniu nazwiska będą ujawnione. Myślę, że organizatorom zależeć będzie na wyjaśnieniu tej sprawy, a przede wszystkim Panu Arturowi Torbusowi, który był głównym świadkiem tej żenady!!!!!

Proszę o natychmiastowe działanie i zawieszenie meczów PLAY OFF, w których udział biorą wymienione drużyny.

MARIUSZ TATUŚKO

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group