Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 2914
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Ogólnopolski sukces Olgi

Czwartek, 7 grudnia 2017, 16:26
Aktualizacja: 16:29
Autor: PAW
powiat wałbrzyski: Ogólnopolski sukces Olgi
Fot. PSP Jugowice
Posiadanie talentu zobowiązuje. Wymaga systematycznej pracy i ciągłego rozwoju. Wie o tym najlepiej Olga Midziak, której trud, wytrwałość i zdolności zostały docenione, podczas XV Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego w Środzie Śląskiej.

Uczennica kl.VI PSP w Jugowicach wraz ze swym partnerem Aleksandrem Sową zdobyła I miejsce (w kategorii 12-13 H), prezentując tańce standardowe i latynoamerykańskie.

Prestiż wydarzenia podnosi fakt, iż turniej prowadziła Iwona Pavlović, jedna z najbardziej utytułowanych polskich tancerek oraz jurorka programu „Taniec z gwiazdami”. Olga trenuje taniec towarzyski od ośmiu lat, na co dzień rozwija swoją pasję w Szkole Tańca „Impress” w Dzierżoniowie. Na zajęcia z Dziećmorowic, gdzie zamieszkuje, dowożą ją dzielnie rodzice, którzy mają duży wkład w rozwój umiejętności córki. Olga chętnie dzieli się swoim talentem w szkole. Wygrała już kilka edycji Szkolnego Przeglądu Talentów. Uświetnia swoim tańcem przygotowywane programy artystyczne oraz inspiruje innych do tanecznej pasji.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group