Czytających: 4914

Wałbrzych: Ograli IV–ligowca

Czwartek, 23 stycznia 2020, 14:46
Aktualizacja: Piątek, 24 stycznia 2020, 8:24
Wygraną aż 6:3 zakończył się pierwszy w tym roku sparing naszych seniorów Górnika Wałbrzych rozegrany z IV ligową Kuźnią Jawor.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do nas. Już w 9. minucie meczu bramkę z 5 metra zdobył Adam Niedźwiedzki. Ledwie parę minut później dwa gole strzelił kapitan zespołu, Mateusz Sobiesierski, pierwszą z gry, drugą z rzutu karnego. W 20. minucie spotkania bramkę zdobył testowany Michał Bartkowiak, prowadzimy już 4:0. Goście nie stwarzali sobie okazji do zdobycia bramki. Pierwszy gol zdobyli dopiero z rzutu rożnego. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:1. Druga połowa zaczęła się ze zmienionym nieco składem. Zeszli Rzeszotko i Grudziński, weszli Biskup i Rękawek. Goście zaczęli grać nieco lepiej, co już w 47. minucie zaowocowało stratą bramki. Niedługo później wynik na 5:2 podwyższył Grzegorz Michalak. 5 minut później akcja Kuźni i mamy 5:3. Chwilę przed zakończeniem spotkania Sobiesierski zalicza hattricka, zapewniając drużynie pewną wygraną 6:3.

Skład: Reczulski /br/, Sobiesierski /kpt/, Grudziński /45 Rękawek/, G.Michalak, Niedźwiedzki, Bartkowiak, Krawczyk, Rzeszotko /45 Biskup/, Smoczyk, zaw.testowany, Rosicki

Trener: Marcin Domagała

Kierownik drużyny: Marek Chałupka

Źródło: Górnik Wałbrzych