Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 6236
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Okradał piwnice i upodobał sobie rowery

Czwartek, 15 września 2016, 12:46
Autor: red
Wałbrzych: Okradał piwnice i upodobał sobie rowery
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci z wałbrzyskiej dwójki zatrzymali 22–letniego mężczyznę, który włamał się do piwnicy, skąd ukradł dwa rowery wartości 1600 zł.

W nocy z 5 na 6 września, w Wałbrzychu przy ul. Piotra Skargi, doszło do włamania do piwnicy i kradzieży dwóch rowerów o wartości 1600 zł.

Policjanci pracujący nad sprawą, na podstawie posiadanych informacji, wytypowali jako sprawcę tego przestępstwa 22-letniego mieszkańca Wałbrzycha. Zatrzymanie go było tylko kwestią czasu. Śledczy od jakiegoś czasu usiłowali ustalić miejsce pobytu mężczyzny, który skrzętnie unikał spotkania ze stróżami prawa. Powodem tej niechęci do mundurowych, były inne przestępstwa, o jakie podejrzewany był 22-latek. Policjanci przypuszczali, że ten sam mężczyzna jest sprawcą innych włamań do piwnic, skąd ginęły przede wszystkim rowery.

Wczoraj mężczyzna został zatrzymany. Materiał dowodowy zgromadzony przez policjantów w sprawie pozwolił na przedstawienie mu w sumie 10 zarzutów włamań i kradzieży. W czasie przesłuchania 22-latek przyznał się do zarzucanych czynów i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.

O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group