Niedziela, 28 lutego
Imieniny: Lecha, Romana
Czytających: 2090
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno-Zdrój: Okres przygotowawczy dobiega końca

Czwartek, 4 listopada 2010, 14:54
Aktualizacja: 14:55
Autor: red
Szczawno-Zdrój: Okres przygotowawczy dobiega końca
Karol Duś przygotowuje się do sezonu
Fot. użyczone
Rozpoczęty końcem września okres przygotowawczy dla tenisistów MKS Szczawno–Zdrój dobiega końca.

Najpierw odbył się obóz kadry w Sokołowsku, później ciężkie treningi ogólnorozwojowe, wreszcie sprawność specjalna, technika, regularność i punkty na korcie.

Zawodnicy MKS-u powoli wkraczają w końcową fazę okresu przygotowawczego, by już od przyszłego tygodnia zacząć rywalizację na turniejach. Był to również ważny okres dla trenerów, ponieważ Robert Kosiński dostał zaproszenie na warsztaty trenerskie do Cetniewa, gdzie na zaproszenie PZT zjawiło się 30 najlepszych trenerów z całej Polski.
Starty naszych zawodników: Krasnalki: Natalia Sławińska, Natalia Kaczmarczyk, Nikola Okopniak i Ala Topolewska zagrają pierwsze zmagania we Wrocławiu w klubie Tenisowych Asów. Młodziczki: Ola Rojek, Asia Sypek zaczną od rywalizacji w Mistrzostwach Dolnego Śląska również we Wrocławiu, a kadeci: Janusz Kuriata, Bartek Bielecki, Karol Duś rywalizować będą w również w Mistrzostwach Dolnego Śląska, lecz oni wystąpią w roli gospodarzy, ponieważ ten turniej odbędzie się na szczawieńskim obiekcie. Junior Łukasz Matusik zagra ten sam turniej, lecz we Wrocławiu.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group