Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 2553
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Opanowali modele

Wtorek, 3 marca 2020, 7:28
Aktualizacja: Środa, 4 marca 2020, 9:12
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Opanowali modele
Fot. Uzdrowiskowa Gmina Szczawno–Zdrój
Za nami udany wyjazd członków Klubu Lotniczego im. Dywizjonów Polskich Szczawno–Zdrój na Zawody Modeli Halowych do Bielawy.

W reprezentatywnym składzie 8 osób nasza ekipa zaprezentowała udane starty modelami halowymi w I zawodach strefowych w tym roku. W kat. wiekowej 10-13 lat I miejsce w udanych lotach Piotr Tymiński oraz III miejsce Jakub Kryściak. Debiutująca w zawodach w grupie zawodników 13-16 lat - Maria Zaborowska zajęła 5. miejsce.

Dobre przygotowanie do zawodów oraz budowę modeli zapewnili sami zawodnicy wspomagani przez Trenera Sportów Lotniczych - Jerzego Siatkowskiego oraz kolegów modelarzy - Mateusza Błażejaka oraz Kacpra Sadowskiego. Dzięki udziałowi w akcji "FERIE W MIEŚCIE" i wsparciu samorządu Szczawna-Zdroju w zakupie zestawów do budowy modeli, możliwe było przygotowanie nowych konstrukcji, które zapewniły bardzo udany występ naszej młodzieży.

Zawody przeprowadzono w Hali Sportowej w Bielawie, a dobrą oprawę zawodów zapewnił Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki.

Przed nami kolejny wyjazd 7 marca na Zawody Halowe do Jeżowa Sudeckiego k/Jeleniej Góry i pracowity tydzień w przygotowaniach modeli do kolejnych startów i jak się uda zawalczenia o dobry wynik. Zapowiedziany jest udział w tych zawodach w różnych kategoriach wiekowych ok. 130 zawodników.

W imieniu naszej lotniczej młodzieży dziękujemy Panu Burmistrzowi oraz samorządowi Szczawna-Zdroju za wspieranie Programu Edukacji Lotniczej Dzieci i Młodzieży.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group