Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 4907
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Opłatkowe spotkanie z przedsiębiorcami w Świebodzicach

Sobota, 21 grudnia 2013, 6:20
Aktualizacja: 7:40
Autor: opr.red.
Region: Opłatkowe spotkanie z przedsiębiorcami w Świebodzicach
Fot. użyczone/www.swiebodzice.pl
To spotkanie, które co roku ma wyjątkowy charakter. Nie tylko ze względu na świąteczny klimat, ale przede wszystkim wyjątkowych gości. Opłatkowe spotkanie burmistrza Świebodzic Bogdana Kożuchowicza ze świebodzickimi przedsiębiorcami odbyło się w poniedziałek, 16 grudnia.

Tym razem uroczysty event miał miejsce w klimatycznej Sali Metalowiec. Zaproszonych gości przy wejściu witały urocze aniołki oraz młodzież w ludowych strojach, wręczając przybyłym drobne upominki. Spotkanie rozpoczął krótkim przywitaniem burmistrz Bogdan Kożuchowicz.

- Jestem zaszczycony, mogąc znów spotkać się z Państwem, ogromnie się cieszę, że mamy okazję składać sobie świąteczne życzenia w coraz liczniejszym gronie. Osoby, które prowadzą działalność gospodarczą, tworzą miejsca pracy i lokalny rynek. To niezwykle istotne dla rozwoju miasta i społeczeństwa. Mam nadzieję, że inwestycje, które prowadzimy - chociażby remonty dróg, rewitalizacja - stwarzają lepsze warunki dla prowadzenia biznesu. Jestem także ogromnie wdzięczny za to, że tak chętnie włączają się Państwo w życie miasta, uczestnicząc w miejskich imprezach, wspomagając nas rzeczowo i finansowo. Dziś chcę za to wyrazić ogromną wdzięczność i złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia spokoju i miłości na te najpiękniejsze święta - mówił burmistrz Bogdan Kożuchowicz.

Bożonarodzeniowe życzenia złożył także Przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Kwadrans oraz posłanka na Sejm RP Anna Zalewska. Specjalne życzenia wraz z błogosławieństwem przekazał dziekan Dekanatu Świebodzickiego, ksiądz prałat Jan Gargasewicz.

Recital w świątecznym repertuarze zaprezentowały utalentowane uczennice z Zespołu Echo, działającego przy Zespole Szkół Integracyjnych. Po części artystycznej przyszedł czas na wręczenie podziękowań i upominków zaproszonym gościom. To wyraz wdzięczności samorządu za wspieranie przez firmy imprez miejskich - liczne nagrody w konkursach czy chociażby pyszna grochówka na maratonie Polska Biega to właśnie efekt tak dobrej współpracy władz miasta z lokalnym biznesem. W tym roku uhonorowano w ten sposób blisko 140 przedsiębiorców.

Na koniec uroczystości wszyscy zgromadzeni podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group