Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 3521
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Opróżnili piwnicę

Niedziela, 4 września 2022, 6:31
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Opróżnili piwnicę
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach bezpośrednio po zgłoszeniu ustalili, kto jest sprawcą kradzieży mienia z pomieszczeń piwnicznych jednego z budynków w tej miejscowości i zatrzymali do sprawy dwóch mężczyzn.

O tym, że w ostatnim czasie z niezamkniętego pomieszczenia piwnicznego w budynku przy ul. Kolejowej w Boguszowie-Gorcach, zginęły dwa dziecięce rowery, butla gazowa i palnik, płytki podłogowe i ścienne, drabina, dwie pary rolek i klocki lego o łącznej wartości ponad 4 tysięcy złotych, policjanci zostali poinformowani w miniony wtorek. Mundurowi od razu rozpoczęli czynności mające na celu ustalenie, kto stoi za kradzieżą.

Działania operacyjne przeprowadzone przez boguszowskich funkcjonariuszy pozwoliły na zatrzymanie sprawców kradzieży w ciągu kolejnych dwóch dni. 43 i 44-latek wpadli w ręce policjantów na terenie miasta. W toku wykonanych czynności mundurowi wytypowali mieszkania, w których to natomiast odnaleźli większą część skradzionych przedmiotów. Tam również zatrzymali 24-latkę. Okazało się, że kobieta na widok policjantów ukryła w bieliźnie woreczek, w którym posiadała spore ilości marihuany. Można było z niej wykonać blisko 90 porcji handlowych tych środków odurzających.

Wszyscy boguszowianie przyznali się do popełnionych przestępstw i złożyli wyjaśnienia. Dwóm mężczyznom za kradzieże grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Kobiecie, za posiadanie narkotyków, trzy lata więzienia. O losie całej trójki zadecyduje sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

9
41%
Cieszy
3
14%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
9%
Złości
7
32%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group