Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1795
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ostatnia prosta w zapisach do 18 Toyota Półmaraton Wałbrzych

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Piątek, 16 czerwca 2017, 10:41
Aktualizacja: 14:11
Autor: red
Fot. archiwum
Do 18 Toyota Półmaraton Wałbrzych pozostało nieco ponad 2 miesiące, a organizatorzy już rozpoczęli w zapisach ostatnią wolną setkę numerów startowych.

To naprawdę ostatni dzwonek dla tych, którzy chcą wystartować w Wałbrzychu i dać sobie szansę na udział w fajnej imprezie biegowej i jednocześnie stworzyć sobie szansę na wylosowanie samochodu toyota aygo (dotyczy uczestników obu biegów - półmaratonu i rekreacyjnego na 10,5 km). Startowe do końca lipca wynosi 65 zł plus okolicznościowa koszulka za 20 zł. Każdy uczestnik ustanowi swój rekord życiowy, bo w Wałbrzychu po 5 latach nastąpiła zmiana trasy - zamiast trzech pętli po 7 km, są dwie pętle w centrum miasta po 10,5 km.

Ostatni weekend był spokojny. Wałbrzych biegał swój 13 Ekiden One Team One Toyota. Wystartowało 18 ekip, wygrali przedstawiciele Sudeckich Wycieczek Biegowych. Pobiegło sporo dzieci, co cieszy. Wałbrzyszanin Robert Kozak pobiegł w Półmaratonie Słowaka w Grodzisku - był 141. w gronie ponad 3 tysięcy biegaczy. A teraz przed nami istna burza biegowa. Najpierw Wrocław i nocny półmaraton 17 czerwca. Dzień później dwa biegi na pobliską Wielką Sowę - Półmaraton Sowiogórski i bieg na 10 km. To w niedzielę. I już szykujemy się do najstarszego biegu ultramaratonu nocnego, czyli Sudeckiej Setki (bieg na 100 km i maraton górski). W tydzień trzy tak szacowne biegi. Nic tylko startować. Zapraszamy do stolicy Dolnego Śląska (Wrocław), zapraszamy do powiatu wałbrzyskiego (Wielka Sowa i Boguszów). I wciąż zapisujemy się do 18 Toyota Półmaraton Wałbrzych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~patriota 18-06-2017 22:31
I tak wygra jakiś afrykańczyk

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group