Środa, 24 kwietnia
Imieniny: Aleksego, Grzegorza
Czytających: 3740
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ostatnia szansa dla wolontariuszy

Piątek, 24 grudnia 2021, 9:31
Aktualizacja: 9:32
Autor: red
Wałbrzych: Ostatnia szansa dla wolontariuszy
Fot. WOK Wałbrzych
Zostało tylko dziesięć miejsc dla wolontariuszy, którzy chcą kwestować w czasie 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co ważne, rejestracja możliwa jest w tym momencie tylko i wyłącznie przez serwis iwolontariusz.wosp.org.pl. Przypomnijmy, w czasie zbliżającego się finału na ulicach Wałbrzycha pojawi się w sumie ponad 200 wolontariuszy!

Chętni mogą się zgłaszać wirtualnie na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl. Tam samodzielnie uzupełniają formularz. Trzeba pamiętać, aby wybrać wałbrzyski sztab o numerze 1233.

– Wolontariuszem może zostać każdy. Nie ma ograniczenia wieku. Oczywiście osoby poniżej 18 roku życia muszą mieć zgodę pełnoletniego opiekuna. Na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl, jeżeli wolontariuszem chce być osoba niepełnoletnia, rejestruje się najpierw opiekun. Na stronie możecie zamieścić także swoje zdjęcie, ewentualnie zmienić zdjęcie, jeżeli wcześniej byliście już wolontariuszami – mówi Dorota Turzańska, szefowa wałbrzyskiego sztabu.

Po wysłaniu takiego zgłoszenia sztab skontaktuje się z Wami w celu potwierdzenia danych. Warto pamiętać jednak, że zgłoszenie nie jest jednoznaczne z przyznaniem funkcji wolontariusza.

Finał WOŚP zagra 30 stycznia 2022 roku dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

– W czasie 29. Finału WOŚP zebraliśmy ponad 200 tysięcy złotych. Zamierzamy zmierzyć się z tą kwotą, mamy nadzieję, że w przyszłym roku padnie rekord i będziemy mogli dużo ponad 200 tysięcy złotych przekazać fundacji, a tym samym najmłodszym pacjentom – mówi Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
4
67%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
17%
Złości
1
17%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group