Dlatego apelujemy do Państwa o odpowiedzialność i konsekwencję. Prosimy:
- zasłaniajcie usta i nos w zamkniętych pomieszczeniach
- utrzymujcie dystans społeczny
- dbajcie o higienę - myjąc często ręce, unikając pocierania twarzy, ust i oczu
- rezygnujcie z wyjścia w miejsca publiczne jeśli czujecie się źle.
W Starostwie Powiatowym przypominamy Państwu o dezynfekcji, utrzymywaniu dystansu i bezwzględnym nakazie zakrywania nosa i ust. Prosimy stosować się do poleceń obsługi. Jeśli Państwa obecność nie jest niezbędna (np. towarzyszycie osobie załatwiającej sprawę) prosimy zaczekać przed urzędem. Dla Państwa bezpieczeństwa w urzędzie są rozstawione stacje dezynfekujące - prosimy z nich korzystać wchodząc do urzędu.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.