Sobota, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 4170
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Oświadczenie prezydenta

Środa, 8 grudnia 2021, 11:28
Aktualizacja: 11:31
Autor: red
Wałbrzych: Oświadczenie prezydenta
Fot. red
Otrzymaliśmy oświadczenie prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja nawiązujące do raportu z wyników kontroli przeprowadzonej w wałbrzyskim szpitalu.

„Z przykrością stwierdzam, że po raz kolejny Przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego obecnej kadencji, publicznie zniesławiają moją osobę. W komunikacie rzecznika prasowego Michała Nowakowskiego zawarte są nieprawdziwe informacje, które mają uwiarygadniać sam fakt „przeprowadzenia kontroli”. Pragnę zauważyć, że ta kontrola Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego dotycząca mojej pracy została przeprowadzona poza mną, nikt z kontrolujących nie widział nawet potrzeby wysłuchania mnie, czy doręczenia mi wyników kontroli. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego rozstrzygnął sprawę zaocznie.

Proszę o zrozumienie, że nie będę wchodzić w polemikę z wypowiedziami prasowymi, zawierającymi nieprawdziwy przekaz.(pomówienia?). Moja powściągliwość wynika z tego, że cały czas powtarzane są te same zarzuty, które są już przedmiotem postępowania sądowego przed Sądem Pracy. Lojalność procesowa każe mi w żaden sposób nie wpływać, także poprzez publikacje prasowe, na proces sądowy. Pozostaję w zaufaniu, że Sąd Pracy bezstronnie rozstrzygnie podejmowane przez aktualną Dyrekcję Szpitala oraz obecnych Przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego dyskryminujące i zniesławiające mnie działania.

Jako samorządowiec zauważam, że także dzisiejsza wypowiedź p. Michała Nowakowskiego w imieniu Marszałka Województwa zapisuje niechlubną kartę wykorzystywania autorytetu instytucji samorządowych do własnych rozgrywek politycznych”.

Twoja reakcja na artykuł?

29
25%
Cieszy
54
47%
Hahaha
1
1%
Nudzi
9
8%
Smuci
1
1%
Złości
22
19%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (49)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group