Sobota, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 3211
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Oświadczenie Sebastiana Drapały

Czwartek, 21 maja 2020, 10:14
Aktualizacja: Piątek, 22 maja 2020, 8:22
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Oświadczenie Sebastiana Drapały
Fot. red
Sebastian Drapała, zastępca burmistrza Boguszowa–Gorc, wydał oświadczenie w związku z listem otwartym, jaki przebywający w areszcie burmistrz Jacek C. skierował do radnych miejskich.

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy Boguszowa-Gorc,

w świetle ostatnich wydarzeń w naszym mieście związanych z bezprawną działalnością aresztowanego pod wieloma zarzutami burmistrza Jacka C, mając na uwadze transparentność swoich działań jako wiceburmistrza Boguszowa-Gorc , uznałem iż jestem winny mieszkańcom małe wyjaśnienie.

W ostatnim czasie doświadczyliśmy nie małego chaosu administracyjnego spowodowanego nielegalnymi działaniami aresztowanego burmistrza Jacka C. oraz osób go wspierających a związanych z Rada Miasta Boguszów-Gorce, działaniami, które w imię partykularnych interesów partyjnych, wymierzone były i są bezpośrednio w moją osobę.

Jak już zapewne zdążyli się Państwo zorientować reprezentowany przeze mnie Urząd sprawuję przede wszystkim w trosce o dobro mieszkańców a nie UKŁADU towarzysko-biznesowego, który wywiera na mnie nieustanną presję. Już w dniu aresztowania burmistrza Jacka C, powziąłem mocne postanowienie, że wszystkie moje działania i decyzje polityczne będą miały na celu jedynie dobro i interes miasta Boguszów-Gorce.

Nie byłem, nie jestem i nie będę kontynuatorem polityki aresztowanego burmistrza i nigdy nie zgodzę się z działaniami, które czynią szkodę gminie Boguszów-Gorce.

Niestety wiele osób związanych z aresztowanym burmistrzem nie podzieliło mojego stanowiska wybierając wyższość własnych interesów nad interesem Boguszowa-Gorce i jego mieszkańców.

W ostatnich dniach, aresztowany burmistrz Jacek C., próbuje kolejny raz wpływać na działalność urzędu i manipulować wydarzeniami w mieście. Jego, w mojej opinii haniebny apel do Radnych Rady Miasta Boguszów-Gorce, do którego nie ma żadnego moralnego prawa, jest dla mnie jednocześnie tak policzkiem jak i pochwałą, bo utwierdza mnie w przekonaniu, że podjęte przeze mnie działania są słuszne i zmierzają do dobrych efektów dla miasta i jego mieszkańców.

Skandaliczny apel burmistrza zza krat jest podyktowany moimi ostatnimi decyzjami kadrowymi w spółce miejskiej, które prawdopodobnie bardzo mocno naruszyły „interes” osadzonego burmistrza i popierającej go frakcji politycznej. Interes, który narażał miasto Boguszów-Gorce na bardzo poważne straty.

Chciałbym jednoznacznie oświadczyć, że nie cofnę się przed żadnymi decyzjami personalnymi, które w moim przekonaniu służą dobru miasta i jego mieszkańców, bez względu na osobę której miałyby dotyczyć.

Ponadto korzystając z okazji chciałbym zaapelować do Radnych Miasta Boguszów-Gorcę o zachowanie spokoju i nie uleganiu niemoralnej i haniebnej manipulacji człowieka, który już w pierwszych dniach sprawowania Urzędu naraził miasto Boguszów-Gorce na ogromna utratę wizerunku okrywając hańbą siebie i wszystkich którzy go wspierali. Słowa osadzonego Jacka C. wyrażone w apelu do Radnych Rady Miasta poczytuje sobie za wyraz bezgranicznego cynizmu, obłudy a przede wszystkim bezwstydności.

Mam nadzieję, że każdy radny w swojej mądrości, potraktuje ten apel tak jak on na niego zasługuje, wyrzucając go zwyczajnie do kosza na śmieci.

Sebastian Drapała

Twoja reakcja na artykuł?

8
38%
Cieszy
1
5%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
10%
Złości
9
43%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group