Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 4746
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Oszukała bank

Środa, 10 marca 2021, 6:40
Autor: red
Wałbrzych: Oszukała bank
Fot. KMP Wałbrzych
W wyniku działań operacyjnych i procesowych wałbrzyscy policjanci Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą postawili zarzut oszustwa 25–letniej wałbrzyszance, która pod koniec kwietnia zeszłego roku doprowadziła do niekorzystnego rozporządzania mieniem jeden z ogólnopolskich banków.

Funkcjonariusze walczący na co dzień z przestępczością gospodarczą ustalili, że 29 kwietnia 2020 roku podejrzana przekazała pracownikowi jednego ze sklepów ze sprzętem elektronicznym zaświadczenie, w którym zawarte były nieprawdziwe informacje co do zatrudnienia i wysokości osiąganych przez nią zarobków.

W ten sposób kobieta wyłudziła kredyt gotówkowy w kwocie blisko 2300 złotych na zakup laptopa. 25-latka z góry zaplanowała, że nie zamierza go spłacać. Tym samym, działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadziła jeden z ogólnopolskich banków do niekorzystnego rozporządzania jego mieniem.

Policjanci postawili już podejrzanej zarzuty. Kobieta odpowie przed sądem za wykorzystanie podrobionego dokumentu jako autentycznego oraz oszustwo. 25-latka może teraz spędzić za kratami więzienia 8 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

1
9%
Cieszy
8
73%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
9%
Złości
1
9%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group