Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3334
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Pacjenci na obserwacji

Piątek, 6 marca 2020, 15:36
Aktualizacja: Sobota, 7 marca 2020, 7:59
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Pacjenci na obserwacji
Fot. archiwum
W wałbrzyskim szpitalu przy ul. Batorego w izolacji na obserwacji przebywa obecnie czterech pacjentów. Wykonano już u nich badania pod kątem obecności koronawirusa.

- W Zielonej Górze wystąpił pierwszy przypadek potwierdzonej infekcji koronawirusem. Należy pamiętać, że najważniejsze jest teraz zachowanie ostrożności i higieny. Ważne jest również, aby nie ulegać niepotrzebnej panice. Jestem absolutnie pewny, że poradzimy sobie z tym wyzwaniem zdrowotnym. Być może jest to dobry czas, żeby przypomnieć jak trudna jest praca personelu medycznego, który powinniśmy w takich sytuacjach szanować - mówi prezydent Roman Szełemej.

Lekarze apelują i przypominają, że ważne jest zachowanie jest częste mycie rąk, zachowanie odległości od osób wykazujących objawy infekcji dróg oddechowych, unikanie wizyt w skupiskach ludzi. W razie niepokojących objawów należy zgłosić się do konsultacji na oddział infekcyjno-internistyczny w szpitalu przy ul. Batorego w Wałbrzychu. Wojewoda dolnośląski wydał decyzję o zakazie odwiedzin w szpitalach.

Twoja reakcja na artykuł?

2
9%
Cieszy
1
4%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
4%
Złości
19
83%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group