Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 2096
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pani Wiosna przybyła

Wiadomości: Szczawno-Zdrój
Niedziela, 23 marca 2014, 10:59
Autor: opr.red.
Fot. organizatorzy
W pierwszy dzień astronomicznej wiosny odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom III edycji miejskiego konkursu plastycznego „PORTRET PANI WIOSNY”. Konkurs zorganizowany został przez: Publiczną Szkołę Podstawową Nr 21 im. Olimpijczyków Polskich w Wałbrzychu, Ośrodek Społeczno – Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu oraz Pasaż Tesco w Szczawnie Zdroju, który ufundował nagrody rzeczowe.

Konkurs adresowany był do uczniów klas I - III oraz do dzieci z oddziałów przedszkolnych wałbrzyskich szkół. Na konkurs wpłynęło 321 prac plastycznych. 12 prac plastycznych nie zostało dopuszczonych do konkursu z powodu nie spełnienia wymogów regulaminowych. Komisja konkursowa powołana przez organizatorów przyznała 14 nagród oraz 12 wyróżnień w czterech kategoriach wiekowych:

Nagrody i wyróżnienia otrzymują:

I MIEJSCA:
1. PAULINA PARTYŃSKA KL. „0”, PSP Nr 21; op. Halina Krajewska, Magda Michałowska
2. ANDRZEJ RĘKAWEK KL. I, PSP Nr 2; op. Jolanta Sioch
3. HANNA BORECKA KL. I, PSP Nr 21; op. Halina Krajewska, Magda Michałowska
4. NATALIA DUL KL. II, PSP Nr 28, op. Beata Detyna – Bujak
5. MAJA PACELT KL. III, PSP Nr 21; op. Halina Krajewska, Magda Michałowska

II MIEJSCA:
1. AMELIA BARTKOWIAK KL. „0”, PSP Nr 21; op. Ewa Serafinowicz
2. KAMIL KOCIĘDA KL. I, PSP Nr 5; op. Ewa Noga
3. NADIA SACHER KL. II, PSP Nr 21; op. Halina Krajewska, Magda Michałowska
4. NATALIA ŚWITOŃ KL. III, PSP Nr 21; op. Małgorzata Kołodziejczak

III MIEJSCA:
1. JULIA FILIPOWSKA KL. „0”, ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY Nr 2;
op. Agnieszka Rotman
2. ZUZANNA ŚWIERKOWSKA KL. „0”, PSP Nr 21; op. Halina Krajewska,
Magda Michałowska
3. ALEKSANDRA TOMKIEWICZ KL. I, PSP Nr 28; op. Elżbieta Denisów
4. BLANKA MAJ KL. II, PSP Nr 21; op. Halina Krajewska, Magda Michałowska
5. MARIA NOWAK KL. III, PSP Nr 5; op. Hanna Cudowska

WYRÓŻNIENIA:
1. KLAUDIA SIKORSKA KL. „0”, ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY Nr 2;
op. Agnieszka Rotman
2. AMELIA SZCZĘSNA KL. „0”, PSP Nr 21; op. Halina Krajewska, Magda Michałowska
3. NATALIA PARTYŃSKA KL. „0”, PSP Nr 21; op. Halina Krajewska, Magda Michałowska
4. ALEKSANDRA SKRZYPKOWSKA KL. I, PSP Nr 2; op. Dorota Gasz
5. MAJA PYTEL KL. I, PSP Nr 2; op. Dorota Gasz
6. HANNA KRAWCZYK KL. I, PSP Nr 28 op. Katarzyna Murzacz
7. WERONIKA CIOCH KL. II, PSP Nr 37; op. Danuta Pilarczyk
8. LAURA EŚWIŁ KL. II, PSP Nr 2; op. Natalia Solarek
9. LENA DUBAJ KL. II, PSP Nr 21; op. Halina Krajewska, Magda Michałowska
10. NADIA PONIEWIERSKA KL. II, PSP Nr 21; op. Halina Krajewska, Magda Michałowska
11. KARINA DOPIERAŁA KL. III, PSP Nr 37; op. Marzena Ciecieląg
12. AGNIESZKA PARZONKA KL. III, PSP Nr 2; op. Dorota Kopciuch

W Pasażu Tesco przygotowana została pokonkursowa wystawa nagrodzonych i wyróżnionych prac plastycznych. Pokonkursowe wystawy zorganizowane zostały również w OSK SM „Podzamcze” oraz w PSP Nr 21.
Koordynatorami konkursu były: Halina Krajewska i Magda Michałowska

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group