Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 4120
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pasaż Piaskowa Góra już otwarty

Piątek, 21 października 2016, 11:09
Aktualizacja: 11:10
Autor: red
Wałbrzych: Pasaż Piaskowa Góra już otwarty
Fot. użyczone
W czwartek 20 października odbyło się otwarcie sklepu Biedronka w nowo wybudowanym obiekcie handlowym Pasaż Piaskowa Góra przy ulicy Długiej 5A.

Dyskont spożywczy jest pierwszym uruchomionym lokalem w tym miejscu. Pierwszy dzień funkcjonowania sklepu udowodnił, że jego lokalizacja okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Parking przed centrum był w pełni zajęty przez samochody klientów. Dzięki tak dogodnemu położeniu, do sklepu łatwo mogą dotrzeć nie tylko mieszkańcy Piaskowej Góry, ale i innych dzielnic, w szczególności ci pracujący w pobliskiej Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, którzy codziennie tamtędy przejeżdżają.

Niebawem w nowoczesnej hali będą zagospodarowywać się kolejni najemcy. Kompleks handlowy Pasaż Piaskowa Góra jest jednym z kilku tego typu obiektów w Polsce, obok Parku Handlowego Młyn we Wrocławiu czy Parku Handlowego w Andrychowie i Stalowej Woli. Właścicielem obiektów jest firma Peppercorn Properties Sp. z o.o.
- Cieszymy się, że uruchamiamy kolejny obiekt właśnie w Wałbrzychu, czyli w najszybciej rozwijającym się mieście w Polsce - mówi Dawid Silkinis, odpowiedzialny za komercjalizację projektu.

Doskonała lokalizacja w jednej z największych dzielnic miasta, a także dostępność, pozwoli zmotoryzowanym i pieszym na łatwe i przyjemne zakupy.
- Chcemy, aby lokale zlokalizowane w Pasażu oferowały klientom jakościowe towary i usługi w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, dzięki sąsiedztwu pozostałych obiektów, typu Obi, stworzymy miejsce przyjemnych i łatwych zakupów. Bardzo nas cieszy, że dyskont spożywczy już został uruchomiony – mówią przedstawiciele inwestora.

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group