Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 5833
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Paulina Bisztyga wystąpi w A’Propos – bilety do wygrania

Wtorek, 8 lutego 2011, 12:16
Aktualizacja: Piątek, 11 lutego 2011, 15:35
Autor: red
Wałbrzych: Paulina Bisztyga wystąpi w A’Propos – bilety do wygrania
Fot. organizatorzy
Na piątek 11 lutego, na godzinę 20:00, zaplanowany jest koncert Pauliny Bisztygi. Mamy dla naszych czytelników dwie podwójne wejściówki na ten koncert.

By wygrać wejściówkę wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy Roman Ślazyk współpracuje z Pauliną Bisztygą?

Odpowiedzi należy wysyłać na numer 7116 w treści smsa wpisując: PT.KONW:AP.TAK lub PT.KONW:AP.NIE

Na odpowiedzi czekamy do piątku 11 lutego do godziny 10.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Bilety: przedsprzedaż 30 zł para, w dniu koncertu 30 zł od osoby.

Z miłości tęsknimy...
Z miłości śnimy...
Z miłości płaczemy...
Z miłości kolekcjonujemy pragnienia...
Z miłości...

Koncert będzie oparty o utwory z płyty „Z miłości”, ale będą też m.in. piosenki bałkańskie (oczywiście też traktujące głównie o miłości) oraz utwory z poprzednich płyt artystów.

To pierwsza na polskim rynku fonograficznym płyta, do której muzyka została wykonana wyłącznie za pomocą instrumentów basowych i ludzkiego głosu. Powstała dzięki współpracy dwojga artystów: Romana Ślazyka i Pauliny Bisztygi.
Aranżacje i basowe dźwięki zrobił Roman Ślazyk, uznany kontrabasista, basista, aranżer i kompozytor. Prekursor nowego kierunku w muzyce basowej. Udowadnia, że bas może być najważniejszym i najpiękniej brzmiącym instrumentem, a nie - jak się utarło - mało zauważalnym tłem. Roman Ślazyk pragnął, aby płyta była taka, jak muzyka, którą słyszy w sercu. Dlatego wiedział, że Paulina Bisztyga jest jedyną wokalistką, która tę muzykę z jego serca usłyszy. Romana i Paulinę łączy bowiem miłość niezwykła: nie ta powszechnie znana, bo każde z nich ma własne życie. To miłość oparta na wyjątkowej przyjaźni, wspólnym odczuwania świata i - przede wszystkim - muzyki.

Paulina muzykę z serca Romana usłyszała. I dodała do niej swoje najpiękniejsze emocje. Jest współautorką albumu i autorką większości magicznych tekstów. Ma głos, który budzi emocje nawet u największych twardzieli.
"Ta muzyka jest piękna" - Michel Granger, francuski malarz i artysta, autor okładek płyt Jean Michael Jarrea.

Podczas koncertu zobaczymy ten duet na scenie - będą mogli Państwo usłyszeć, jak piękna muzyka może powstać tylko - a właściwie aż - z basu i wokalu.
Zapraszamy!

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group