Sobota, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 3982
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Piaskowa widziana z drona

Niedziela, 17 października 2021, 9:28
Autor: red
Wałbrzych: Piaskowa widziana z drona
Fot. organizatorzy
Wałbrzyszanie tłumnie pojawili się na wernisażu wystawy „Sky is the limit”, której bohaterem jest Piaskowa Góra. Zdjęcia wałbrzyskiej dzielnicy za pomocą drona wykonał Patrycjusz Kochanowski. Muzyk na otwarciu wystawy zagrał także koncert wspólnie ze swoimi przyjaciółmi.
– Foty Piaskowej Góry robiłem chyba od zawsze, od kiedy mogłem je robić. Na początku aparatem, później telefonem, później pojawił się dron. Gdy wyleciałem pierwszy raz do góry, nad Piaskową Górę zobaczyłem zupełnie inną perspektywę – przyznaje autor zdjęć.

Zdjęcia wykonane z drona można oglądać na Piaskowej Górze w okolicach zegara. Plenerowa wystawa będzie dostępna przez najbliższy tydzień. Prezentowanych jest na niej ponad dwadzieścia fotografii, które autor wybrał z kilku tysięcy wykonanych zdjęć.

Mieszkańcy Wałbrzycha mogą zobaczyć Piaskową Górę z zupełnie innej perspektywy. Dla wielu zdjęcia z powietrza mogą być sporym zaskoczeniem.

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Narodowego Centrum Kultury Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2021.

Twoja reakcja na artykuł?

13
65%
Cieszy
2
10%
Hahaha
2
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
15%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group