Poniedziałek, 8 marca
Imieniny: Beaty, Jana
Czytających: 2371
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Boguszów-Gorce: Piąta Gala Sportu Boguszowskiego za nami

Poniedziałek, 14 lutego 2011, 15:28
Aktualizacja: 15:29
Autor: PAW
Boguszów-Gorce: Piąta Gala Sportu Boguszowskiego za nami
Fot. użyczone
W Boguszowie–Gorcach już po raz piąty w historii odbyła się Gala Sportu. W sali widowiskowej MBP–CK Burmistrz Boguszowa–Gorc Waldemar Kujawa oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej Jolanta Woźniak uhonorowali sportowców związanych z Boguszowem, którzy w 2010 roku odnosili sukcesy na krajowych i światowych arenach, jak również zasłużonych sportowców, kluby sportowe, trenerów i działaczy sportowych.

W kategorii Zasłużony Sportowiec nagrodę otrzymał Ryszard Gurgul. W kategorii Zasłużony Działacz Sportowy wyróżniony został Ryszard Mazurek. W kategorii Sportowiec Roku 2010 wśród kobiet zwyciężyła Małgorzata Zonenberg, a wyróżnienia trafiły do: Kamili Pryki i Roksany Zawiszy.

Wśród mężczyzn zwyciężył Mariusz Burzyński przed Robertem Maciejewskim oraz Mateuszem Kłaczyńskim i Dariuszem Zaczykiem. Wyróżnienie trafiło do Ryszarda Bejnarowicza. Trenerem Roku 2010 uznano Marię Świetlik. W kategorii Klub Sportowy/Drużyna Roku 2010 zwyciężyła Szkółka Piłkarska Szczyt Boguszów.

Podczas gali zaproszeni goście mieli okazję dowiedzieć się nieco szczegółów na temat długiej historii sportu w Boguszowie-Gorcach. Galę uświetnił pokaz najmłodszych zawodników klubu taekwon-do „Taipan” ćwiczących pod okiem trenera Tomasza Blocha.

Po dekoracji laureatów, goście mogli pobawić się przy muzyce zespołu „Plus 50”.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group