Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 2845
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Pięciu przed sąd

Wtorek, 7 września 2021, 6:31
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Pięciu przed sąd
Fot. KMP Wałbrzych
Pięć osób zostało zatrzymanych w miniony weekend za posiadanie różnego rodzaju środków psychotropowych oraz środków odurzających przez policjantów z Wałbrzycha.

3 września po godzinie 18:00 policjanci prewencji drugiego komisariatu legitymowali przy ul. Armii Krajowej w Wałbrzychu 38-letniego mieszkańca naszego miasta. Okazało się, że mężczyzna miał przy sobie środki psychotropowe w postaci amfetaminy. Nie minęła godzina, a w ręce innych policjantów tej samej jednostki w Wałbrzychu przy pl. Teatralnym wpadł kolejny przestępca. Przy 20-letnim wałbrzyszaninie mundurowi również znaleźli środki psychotropowe w postaci amfetaminy.

W sobotę po godzinie 23:00 funkcjonariusze ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy legitymowali przy ul. 11 Listopada w Wałbrzychu 20-letniego mieszkańca naszego miasta. W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie środki odurzające w postaci marihuany. W niedzielę w ręce innych funkcjonariuszy tego samego pionu wpadły kolejne dwie osoby z narkotykami. Około godziny 16:20 policjanci przy ul. 1 Maja w Wałbrzychu legitymowali 25-letniego mieszkańca naszego miasta, znajdując przy nim środki odurzające w postaci marihuany, a po godzinie 20:00 udali się na ul. Mieroszowską, gdzie ujawnili narkotyki w postaci amfetaminy u 23-latka.

Twoja reakcja na artykuł?

4
36%
Cieszy
1
9%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
9%
Złości
5
45%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group