Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 1773
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piękna jazda w Książu

Wiadomości: Wałbrzych
Środa, 23 czerwca 2010, 7:33
Aktualizacja: 12:51
Autor: PAW
Wałbrzyska impreza jeździecka była bardzo udana
Fot. Krzysztof Żarkowski
W Stadzie Ogierów Książ odbyły się Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej i Akademickiej w Ujeżdżeniu o Puchar Zbigniewa Dąbrowskiego.

To kolejna impreza zorganizowana przez Stado Ogierów Książ.

Tym razem w Wałbrzychu rywalizowali młodzi pasjonaci koni i jeździectwa o Puchar Zbigniewa Dąbrowskiego, który stworzył warunki i wspaniały klimat do uprawiania sportu jeździeckiego w Wałbrzychu. To w dużej mierze jego zasługa, że Książ stał się znanym w Europie i na świecie miejscem rozgrywania imprez sportowych.

Wyniki:

Konie prywatne: wystartowało 20:

Szkoły podstawowe:
1. Nikola Marczak /DON ROKO – PSP nr 2 Wałbrzych
2. Nikola Karch /TERJON - PSP nr 5 Wałbrzych

Gimnazja:
1. Monika Święcicka/ ERDYL - PG nr 6 Wałbrzych
2. Dominika Sobucka / BEJRUT – PG w Gryfowie Śląskim
3. Katarzyna Kopera / IMPREZA – PG nr 1 Świebodzice

Licea:
1. Marta Bagińska/ BORA – II LO Wałbrzych
2. Katarzyna Kociubska/ DAMA – III LO Wałbrzych
3. Katarzyna Święcicka/ BOHUN – I LO Wałbrzych

Młodzież Akademicka:
1. Agata Kalinowska/ TROJAN – PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu
2. Roksana Chrabustowicz/ BAJKA - IV semestr LO dla Dorosłych
3. Agnieszka Jaracz/ CECYLIA - Wałbrzyska Wyższa Szkoła Zarzadzania i Przedsiębiorczości

Konie rekreacyjne: wystartowało 23:

Szkoły podstawowe:
1. Tola Armańska/ CZANTOR - ZS Muzycznych w Wałbrzychu
2. Paulina Banasik/ BANDERA - PSP nr 26 Wałbrzych
3. Aleksandra Rajca/ SEKWANA - PSP nr 2 Wałbrzych

Gimnazja:
1. Natalia Marcinkowska/ BANDERA - PG nr 2 Świebodzice
2. Karolina Kosiór/ BANDERA - PG nr 13 Wałbrzych
3. Jagoda Piątek/ BANDERA - PG nr 2 Wałbrzych

Licea:
1. Dagmara Wymysłowska/ BANDERA - II LO Wałbrzych
2. Iwona Gajb/ LORENA - III LO Wałbrzych
3. Karolina Bobrowicz/ WIGOR - ZS Szczawno Zdrój

Młodzież Akademicka:
1. Krzysztof Chwiałkowski/ BERENIKLA
2. Katarzyna Sokołowska/ BERENIKLA - PWSZ im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu

Klasyfikacja drużynowa:
1. II LO im. Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu
2. PG nr 6 w Wałbrzychu

Puchar dla najmłodszej zawodniczki Toli Armańskiej ufundował Honorowy Komandor Zawodów dr Jerzy Tutaj Prezes Zarządu Przedsiębiorstwo „Zamek Książ”.

PUCHAR ZBIGNIEWA DĄBROWSKIEGO wygrała MONIKA ŚWIĘCICKA na ERDYL CELEBRATION.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group