Poniedziałek, 27 marca
Imieniny: Jana, Lidii
Czytających: 4118
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Piękne, lecz niefunkcjonalne – główny problem dotyczący właścicieli etui

Poniedziałek, 6 lutego 2023, 6:30
Autor: materiał zewnętrzny
Wałbrzych/Kraj: Piękne, lecz niefunkcjonalne – główny problem dotyczący właścicieli etui
Fot. użyczone
Wyobraź to sobie: wchodzisz do sklepu pełnego pokrowców na telefon, które już z daleka prezentują się znakomicie. Błyszczące, o różnych kształtach i kolorach, kuszą awangardowym designem, pozwalającym wyróżnić się z tłumu. Na jednej z półek znajdujesz też klasyczne modele, które mają udogodnienia w postaci ringów czy podwyższonych krawędzi, jednak giną one wśród kolorowej i kreatywnej wersji. Który pokrowiec wybierzesz? Jeszcze jakiś czas temu większość zapytanych osób prędzej wzięłaby etui w kształcie awokado, które nie jest w zupełności kompatybilne do telefonu, niżeli bardziej standardową opcję z nowoczesnym designem, w żaden sposób nie zmieniającym kształtu samego telefonu. Czasy te powoli odchodzą w niepamięć, bowiem większość z przyciągających wzrok pokrowców okazała się niefunkcjonalna. Trudno jest bowiem utrzymać case w kształcie brokuła, co więcej zmieścić go w kieszeni. Mimo tego wciąż dużo osób wpada w pułapkę awangardy – niestety, czyniąc spory błąd.

Najpierw właściwości, później design, czyli o procesie wyboru

Etui na telefon powstało po to, by chronić sprzęt przed uszkodzeniami mogącymi powstać w trakcie upadku z wysokości. Współcześnie mamy do czynienia z innowacyjnymi modelami smartfonów charakteryzujących się szklanym pokryciem i niezwykle cienkim kształtem. Wyglądają one zachwycająco, lecz są bardzo trudne w utrzymaniu; wiele telefonów posiada wysoce rozbudowane aparaty, mające wpływ między innymi na balans sprzętu. Niestabilny, śliski smartfon plus jeden niewłaściwy ruch mogą spowodować prawdziwy dramat, którego zakończeniem jest odprysk szybki, zbicie krawędzi czy zarysowanie plecków telefonu. W trosce o stan swojego telefonu, warto zawczasu pomyśleć o zakupie funkcjonalnego etui. Obecnie wielu producentów łączy ze sobą najważniejsze właściwości etui, takie jak wytrzymałość, kompatybilność czy amortyzację wraz z ciekawym, minimalistycznym designem. Czas pokrowców w kształcie piesków, kwiatków bądź serduszek zbliża się ku końcowi, bowiem rośnie świadomość odnośnie kolejności wyboru. Powtarzaj więc razem z nami: najpierw funkcjonalność, później estetyka.

Gdzie kupić wymarzony case i po czym sprawdzić jego jakość?

Rynek jest przepełniony ofertami pokrowców na telefon w podejrzanie niskiej cenie. Giniemy w gąszczu stron internetowych, na których znaleźć można dosłownie wszystko, w tym futerały o różnym designie, posiadających liczne „certyfikaty” bezpieczeństwa. Mimo że na zamówienie czeka się miesiąc, dalej są osoby, które skuszone ceną i opisem decydują się na zakup od nieznanego producenta. Choć większość tych etui wygląda całkiem w porządku, decydującym momentem ich właściwości ochronnych jest upadek. Z efektami bywa różnie – ilość oblanych testów zawsze przewyższa liczbę zdanych. A można było tego uniknąć! Chociażby czyniąc zakup u producentów znających się na swoim fachu. Liderem wśród zaufanych, polskich sprzedawców, jest Pancernik.eu. W sklepie internetowym znaleźć można tylko sumiennie wyselekcjonowane produkty, których opisy rzeczywiście są zgodne z rzeczywistością. Pancernik pełni rolę dystrybutora etui wyciągniętych spod rąk producentów topowych marek, którzy zajmują wysokie pozycje w rankingach dotyczących jakości oferowanych akcesoriów. Warto korzystać ze sprawdzonych usług – dla dobra własnego telefonu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group