Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 4155
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Piękne posesje

Piątek, 9 sierpnia 2019, 13:20
Aktualizacja: Sobota, 10 sierpnia 2019, 9:52
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Piękne posesje
Fot. UM Szczawno–Zdrój
Dzisiaj komisja konkursowa oceniła w terenie zgłoszenia do konkursu "Najładniejsza posesja 2019" w naszym mieście. Napłynęło kilkanaście zgłoszeń zarówno od właścicieli domów jednorodzinnych, jak i współwłaścicieli.

- Jesteśmy pod wrażeniem, zobaczyliśmy naprawdę piękne miejsca, kolorowe, pełne kwiatów i zieleni, niektóre schowane na tyłach budynków, aż szkoda że nie może ich podziwiać więcej osób – mówią członkowie komisji. – Praca w ogrodzie, pielęgnacja roślin, wymaga wiele pracy, trzeba to docenić.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, zgodnie z regulaminem do 16 sierpnia komisja wyłoni zwycięzców choć będzie ciężko - wszystko nam się podoba! Komisja będzie oceniać nie tylko ogólne wrażenie estetyczne, ale także ogólny porządek na posesji oraz działania proekologiczne – z radością odnotowaliśmy np. fakt, że mieszkańcy łapią deszczówkę albo sadzą u siebie rośliny, które smakują ptakom. Wielu właścicieli zgłoszonych posesji ma w swoim ogrodzie rodzinki zaprzyjaźnionych jeży i szpaków, uprawiają także własne pomidory i ogórki.

Zgodnie z regulaminem przewidziane są nagrody finansowe dla zwycięzców obu kategorii, komisja uznała jednak zgodnie, że postara się tak rozdysponować pulę nagród, aby nagrodzić i wyróżnić jak najwięcej osób. Wyniki zostaną oczywiście podane do wiadomości publicznej, a nagrodzeni i wyróżnieni – otrzymają zaproszenie na wręczenie nagród i dyplomów.

Twoja reakcja na artykuł?

3
33%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
44%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
22%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group