W niedzielę 12 grudnia ratownicy, pełniący dyżur w stacji ratunkowej w Zieleńcu, otrzymali zgłoszenie o niecodziennym wypadku w okolicy Kopy Śmierci w Górach Stołowych. Do jednej ze szczelin skalnych, charakterystycznych dla tego miejsca, wpadł pies. Właściciele nie mogli wyciągnąć go na własną rękę, wiec poprosili o pomoc GOPR. Ratownicy przy użyciu technik linowych dotarli do zwierzaka, zabezpieczyli go i wyciągnęli na powierzchnię. Pies spędził w szczelinie około 3 godzin. Przestraszony, ale cały i zdrowy, został oddany właścicielom.
Fot. T. Kmiecik
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.