Wtorek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 3238
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Piesza wędrówka

Piątek, 12 maja 2023, 13:31
Autor: red
REGION: Piesza wędrówka
Fot. organizatorzy
Sympatyków pieszych wędrówek zapraszamy na I edycję DWUDNIOWEGO marszu czesko–polską ścieżką Pavla Hečka, który odbędzie się w dniach 13–14. maja 2023 roku.

Trasa prowadzi przez tereny Meziměstí, Teplice nad Metují, Adršpach i Mieroszów w Polsce. Oznakowana trasa o długości 45,7 km pozwoli na zwiedzenie najważniejszych miejscowości turystycznych i ciekawych miejsc na pograniczu czesko-polskim, w tym nowo wybudowanych platform widokowych. Na czas trwania marszu zapewniony będzie poczęstunek i nocleg dla uczestników, a na mecie przewidziana jest nagroda w postaci pamiątkowego dyplomu.

PROGRAM:

START: sobota, 13 maja o godzinie 9:00 spod strefy basenowej (Aqa Land) - możliwość korzystania z parkingu - po drodze uczestnicy otrzymają przekąski I meta – Kościelna Góra – Mieroszów (przy wieży widokowej) – gorący poczęstunek 2. meta - Autocamp Bučnice - obiadokolacja, wspólny wieczór przy ognisku + nocleg w przygotowanych domkach z pościelą, śniadanie o 8:00 w niedzielę i kontynuacja trasy do celu : Teren basenów (Aqa Land)

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW powinna być przesłana w formacie Imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, telefon na adres e-mail podatelna@mezimesti.cz. Ze względu na pojemność miejsc noclegowych limit wynosi 100 zarejestrowanych osób! Koniec zapisów 12.05.2023 23:00 lub po wyczerpaniu limitu zapisów. Trasa będzie wyraźnie oznaczona, a każdy uczestnik otrzyma mapę. Aby wyświetlić trasę na telefonie komórkowym, możesz użyć kodu QR, który można znaleźć na dole wydarzenia. Bieżące informacje dotyczące marszu będą zamieszczane tutaj w wydarzeniu.

Osoba kontaktowa w przypadku pytań lub dodatkowych informacji: Daniel Hečko, tel. 736121949 „… zapytaj swoje buty, czy chcesz maszerować!” Projekt ten jest realizowany przy wsparciu finansowym Kraju hradeckiego, miasta Meziměstí, miasta Teplice nad Metují, miasta Mieroszów i gminy Adršpach.

Partnerzy projektu: Broumov 2028, Arbo Hečko - pielęgnacja drzew, MCK Mieroszów, Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, s.r.o., Autocamp Bučnice, JSDH Meziměstí

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group