Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 1909
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piłkarze Górnika po raz kolejny pomogą chorym dzieciakom

Wiadomości: Świdnica
Niedziela, 11 grudnia 2016, 10:08
Aktualizacja: 10:17
Autor: PAW
Fot. organizatorzy
8 stycznia 2017 roku kolejny piąty już raz z rzędu rozegrany zostanie w hali sportowej na Osiedlu Zawiszów Charytatywny Halowy Turniej Piłkarski.

Tym razem cały dochód z imprezy przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację ciężko chorych dzieciaków: Gracjana ze Świdnicy, Antosi ze Szczawna Zdroju oraz Gai z Lubina.

W zmaganiach piłkarskich zobaczymy na boisku zespoły: Polonia-Stal Świdnica, Górnik Wałbrzych, Zagłębie Lubin, Lech Poznań, Oldboj Stars (ekipa Jarosława Araszkiewicza), JAKO Fighter Team oraz reprezentacja Fundacji Wspierania Sportu "Łączy nas Football".

Tak jak w poprzednich latach odwiedzi nas wielu znanych sportowców, i nie będą to tylko i wyłącznie piłkarze. Ich personalia podamy w ostatnim tygodniu przed imprezą. Cały czas organizatorzy rozmawiają z wieloma z nich i oczekują od nich potwierdzenia udziału w tym przedsięwzięciu.

Oprócz zmagań sportowych, przeprowadzona zostanie, wzorem lat ubiegłych, licytacja wielu koszulek z autografami najlepszych polskich piłkarzy. Będą to ich koszulki klubowe i reprezentacyjne. Wylosujemy również spośród ponumerowanych cegiełek, które zakupią widzowie, kilkanaście bardzo atrakcyjnych nagród. Cegiełka o wartości 10 zł będzie wstępem na Turniej. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące przedmiotowej imprezy przekażemy w późniejszym terminie. Nie mniej jednak zapraszamy wszystkich już dzisiaj. 8 stycznia 2017 roku, godz. 15:00 - Świdnica, hala sportowa na Osiedlu Zawiszów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Andersa lombard 15-12-2016 20:16
niech sobie pomogą, bo u mnie w lombardzie coś nie co zastawili chłopcy i trzeba sie rozliczyć panowie z ks

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group