Sobota, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 2734
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piłkarze zagrają w świebodzickiej hali

Wiadomości: Świebodzice
Czwartek, 15 stycznia 2015, 14:55
Aktualizacja: 14:56
Autor: PAW
Fot. organizatorzy
W niedzielę 18 stycznia zostanie rozegrana 4 kolejka ŚALPH.

Przed nami wiele emocjonujących spotkań.

Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 16:30 pomiędzy drużyną Przedsiębiorców a drużyną Toyoty - jeśli spotkanie to zakończy się zwycięstwem drużyny Przedsiębiorców, to umocni się ona na pozycji wicelidera tabeli.

W drugim spotkaniu zobaczymy drużynę Bielawy oraz drużynę SSW, która rzutem na taśmę zgłosiła się do rozgrywek - spotkanie to również zapowiada się obiecująco, ponieważ drużyna Bielawy chcąc walczyć o czołowe lokaty musi to spotkanie wygrać.

Trzecie spotkanie to niewątpliwie hit kolejki - obecny lider z kompletem punktów ŚALPH Bernatowicz Team podejmować będzie mocną drużynę Kantor Wrest, która odniosła swoją pierwszą porażkę w 3 kolejce z drużyną Wyższa Szkoła Jazdy.

W kolejnym spotkaniu PSB Mrówka, która dosyć solidnie wzmocniła się w poprzedniej kolejce, podejmować będzie drużynę Bielawy.

W piątym spotkaniu tej kolejki zobaczymy drużynę Legipolu oraz drużynę T-Best - obie drużyny sąsiadują w tabeli - także to spotkanie może być dla obu drużyn bardzo emocjonujące.

W ostatnim spotkaniu tej kolejki drużyna T-Best podejmować będzie drużynę SSW - obie drużyny muszą nadgonić ilość rozegranych meczów.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group