• Piątek, 20 września 2019
  • Godz. 8:11
  • Imieniny: Eustachego, Euzebii, Filipiny
  • Czytających: 1992
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Piotr Cugowski zastąpił Arkadiusza Czochera, czyli nowy przewodniczący Stowarzyszenia Kocham Szczawno–Zdrój

Wiadomości: REGION, Szczawno-Zdrój
Poniedziałek, 17 grudnia 2018, 6:49
Autor: red
Fot. red
Stowarzyszenie Kocham Szczawno Zdrój ma nowego przewodniczącego.

14 grudnia odbyło się walne zebranie członków stowarzyszenia. Obecni na zebraniu członkowie stowarzyszenia wybrali jednogłośnie na przewodniczącego dr Piotra Cugowskiego. Dotychczasowy przewodniczący Arkadiusz Czocher złożył rezygnację po ponad czterech latach pracy w stowarzyszeniu i działalności na rzecz mieszkańców uzdrowiska. Nadal jednak pozostanie członkiem stowarzyszenia i będzie wspierał jego działalność.
- To był wielki zaszczyt móc działać i współpracować z wieloma wspaniałymi ludźmi na rzecz Szczawna-Zdroju. Dzisiaj przyszedł czas na zmiany. Bardzo cieszę się i dziękuję Piotrowi Cugowskiemu za to, że zdecydował się prowadzić i rozwijać stowarzyszenie w kolejnej kadencji - w taki sposób publicznie podsumował swoją rezygnację Arkadiusz Czocher.

Podczas obrad członkowie stowarzyszenia zobowiązali nowego przewodniczącego do przygotowania regulaminu funkcjonowania stowarzyszenia oraz do powołania 3-osobowego zarządu, który będzie kierować stowarzyszeniem. Ponadto członkowie podczas obrad zgłosili propozycje projektów, które chcą zrealizować na rzecz mieszkańców przez najbliższe sześć miesięcy.

Piotr Cugowski

Mieszkaniec ulicy Mickiewicza. Doktor nauk humanistycznych w dyscyplinie nauk o polityce, specjalista w zakresie ubezpieczeń społecznych zatrudniony w ZUS. Autor publikacji z zakresu życia politycznego w Rzeczypospolitej. Wzięty panelista wielu dyskusji naukowych podczas ogólnopolskich konferencji tematycznych. Zgodnie z kierunkiem wykształcenia najbardziej pociągają go zagadnienia związane z życiem politycznym zarówno na poziomie lokalnym, krajowym jak i międzynarodowym. Lubi powieści sensacyjne i literaturę faktu. W wolnych chwilach spaceruje - przeważnie po górach. Jego największą miłością są żona Ela i córka Zofia. Gdy im na chwilę zniknie, angażuje się w życie społeczne regionu, działając w różnych organizacjach pozarządowych. Szybko nie wyjdzie z kuchni, jeśli na stole stoją placki ziemniaczane. W Szczawnie-Zdroju od zawsze podziwia architekturę, doskonałą lokalizację, a przede wszystkim życzliwych ludzi, których spotyka tutaj już od 13-stu lat. Poleca innym uzdrowisko jako doskonałą bazę wypadową do zwiedzania okolicznych atrakcji turystycznych. Przekonuje też, iż w Szczawnie-Zdroju jest jedna z najlepszych baz gastronomicznych w regionie.

Twoja reakcja na artykuł?

10
63%
Cieszy
1
6%
Dziwi
1
6%
Nudzi
1
6%
Smuci
0
0%
Złości
3
19%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Taki jeden 17-12-2018 17:27
Specjalista?!?!?! Naginanie rzeczywistości.
użytkownik facebook 17-12-2018 21:19
super ,tego bufona nigdy nie lubiłem,wie o tym Michał ,Piotr gratulacje
~Zbigniew 17-12-2018 21:40
Wygląda na to że byłemu kandydatowi na burmistrza chodziło o stołek. Stołek przepadł to po co być przewodniczącym stowarzyszenia ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group