Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 3391
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: PiS powalczy o mandaty radnych

Czwartek, 16 października 2014, 7:44
Aktualizacja: 20:53
Autor: opr. PAW
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: PiS powalczy o mandaty radnych
Fot. użyczone
Prawo i Sprawiedliwość, mimo pewnych trudności, zgłosiło pełne listy kandydatów w wyborach do Rady Miasta Wałbrzycha i do Rady Powiatu Wałbrzyskiego.

Rada Miasta Wałbrzycha:

Okręg nr 1:

1. Mirosław BARTOLIK
2 Jerzy LANGER
3 Roman PIĄTKOWSKI
4 Wiktoria LEWANDOWSKA
5 Lilianna ANTONIUK - JEZIURSKA
6 Wawrzyniec LASKA
7 Leszek RYCHLIK
8 Barbara KUŁYKÓW
9 Krystyna WIERZCHUCKA
10 Jerzy WIECZOREK

Okręg nr 2:

1 Giovanni ROMAN
2 Dariusz KOLUBKA
3 Sławomir BIELAKIEWICZ
4 Elżbieta FOLTYN - ŻMUDA
5 Krzysztof KASPEROWICZ
6 Barbara ŁAWRYNOWICZ
7 Wojciech CZERWIŃSKI
8 Anetta BIBROWICZ
9 Mateusz STRAUCH
10 Renata WIERZBICKA

Okręg nr 3:

1 Marek MUCHA
2 Marta FILIPOWSKA
3 Leszek BŁESIŃSKI
4 Aneta GĄSKA
5 Alicja DŁUGOSZ
6 Jacek CZWOJDZIŃSKI
7 Piotr MENDEL
8 Jan LIGĘZA
9 Barbara KLONOWSKA
10 Bogdan ZAZULAK

Okręg nr 4:

1 Cezary KURIATA
2 Paweł ORFIN
3 Andrzej MUSIAŁ
4 Justyna DZIUMAK
5 Adrian ZIĄTEK
6 Piotr JURKANIS
7 Kazimierz GRABOWSKI
8 Czesława LERACH
9 Małgorzata TARASZKO
10 Elżbieta KWIATKOWSKA -WYRWISZ

Okręg nr 5:

1 Beata MUCHA
2 Aleksandra MAKOWSKA - PROCHERA
3 Tomasz MACIEJEWSKI
4 Jolanta ŁOŚ
5 Robert BRONISŁAWSKI
6 Elżbieta ORZECHOWSKA
7 Łukasz PIELASZEK
8 Grzegorz SZEPELAK
9 Piotr JURGIELEWICZ
10 Krzysztof SIDOR

Rada Powiatu Wałbrzyskiego:

Okręg nr 1:

1 Marek TARNACKI
2 Iwona FRANKOWSKA
3 Szymon LITWIŃCZUK
4 Teresa ŚWIĄTEK
5 Paweł RASIŃSKI
6 Magdalena ŚLEBIODA
7 Zbigniew NIEDBALSKI
8 Stanisław KRÓLCZYK
9 Marta NAWROT
10 Bogdan KNAP

Okręg nr 2:

1 Marek MASIUK
2 Lidia PODBIELSKA
3 Mirosław JEDZINIAK
4 Gabriela CYNK - KWIATKOWSKA
5 Edward BIELAWSKI
6 Małgorzata SZYMAŃSKA - TOWŚCIK
7 Grzegorz SAKOWICZ
8 Beata SMOŁKA
9 Grzegorz MAZURKIEWICZ
10 Weronika KRĘCIPROCH
11 Krzysztof KWIATKOWSKI

Okręg nr 3:

1 Bogusław UCHMANOWICZ
2 Robert MALWIC
3 Elżbieta DE TROJAN JUNOSZA PIOTROWSKA
4 Dorota ZAJĄC
5 Helena POŁEĆ
6 Marek RATUSZNIK

Okręg nr 4:

1 Edyta MARCINIAK
2 Tadeusz BILIŃSKI
3 Beata DĘBSKA
4 Zbigniew GRZESZCZAK
5 Estera JAGIELSKA
6 Paweł WOŹNY

Czytaj również

Komentarze (49) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group