Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 1624
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Planowane inwestycje w Uzdrowisku

Wiadomości: REGION, Szczawno-Zdrój
Czwartek, 7 grudnia 2017, 11:37
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
Modernizacja uzdrowiskowych obiektów i zupełnie nowe inwestycje – takie plany na najbliższą przyszłość ma Paweł Skrzywanek – Prezes Uzdrowiska Szczawno–Jedlina S.A.

Uzdrowisko Szczawno-Jedlina na modernizację swoich obiektów uzyskało kwotę 2 milionów złotych. Planowane inwestycje wymagają jednak znacznie wyższej kwoty. Chodzi o budowę trzech basenów leczniczych - dwóch w Szczawnie-Zdroju i jednego w Jedlinie-Zdroju. Koszt jednego basenu to kwota od 2 do 3 milionów złotych. Uzdrowisko ma już gotowe projekty i zaczyna właśnie poszukiwanie środków zewnętrznych, które pomogą zrealizować tę ambitną i potrzebną inwestycję.

Warto zaznaczyć, że ani w Szczawnie-Zdroju, ani w Jedlinie-Zdroju nie ma basenów leczniczych. Jeżeli uda się zrealizować tę inwestycję Uzdrowisko znacznie poszerzy zakres świadczonych usług a basen przy obiekcie w Jedlinie-Zdroju spowoduje, że w obiekcie będzie można przeprowadzać kompleksowe leczenie osób z zawałami serca. Mając już szczegółowe projekty bezpośrednio po pozyskaniu środków zewnętrznych Uzdrowisko będzie mogło od razu rozpocząć inwestycję.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Xyz 7-12-2017 22:59
A może lepiej najpierw pan prezes niech zadba o to co ma np. Dom zdrojowy w szczawnie czyli grzyb na ścianach, sypiące się płytki uszkodzone klamki robale za łóżkami, itd normalnie wstyd jak się słyszy od kuracjuszy w jakich warunkach bytowych spędzają swój czas w sanatorium
~Solice 8-12-2017 9:05
Nareszcie! Brawo
~Ja 9-12-2017 22:47
Zrezygnował z budowy basenu rehabilitacyjnego. Żart

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group