Poniedziałek, 14 czerwca
Imieniny: Elizy, Michała
Czytających: 2119
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Po dotacjach, czas na stypendia

Poniedziałek, 8 lutego 2021, 11:28
Aktualizacja: 13:04
Autor: opr. PAW
Wałbrzych: Po dotacjach, czas na stypendia
Fot. red
Prezydent Roman Szełemej wydał zarządzenie w sprawie przyznania stypendiów sportowych na 2021 rok

Prezydent przyznał na okres 11 miesięcy, tj. od 1 lutego do 31 grudnia 2021 roku stypendia sportowe. Podane kwoty to kwoty brutto.

1. Michał Matusewicz - KS GVT Triathlon - 500,-
2. Daniel Dominiak - SL GKS Olsza Olszyna - Lekka Atletyka - 500,-
3. Maciej Woźniak - SL GKS Olsza Olszyna - Lekka Atletyka - 500,-
4. Filip Ruszkiewicz - SL GKS Olsza Olszyna - Lekka Atletyka - 500,-

5. Judyta Rzeczycka - MKS Chełmiec Wodociągi - Piłka Siatkowa - 750,-
6. Natalia Gezella - MKS Chełmiec Wodociągi - Piłka Siatkowa - 750,-
7. Oliwia Łuszyńska - MKS Chełmiec Wodociągi - Piłka Siatkowa - 750,-
8. Aleksandra Małodobra - MKS Chełmiec Wodociągi - Piłka Siatkowa - 750,-
9. Karolina Olczyk - MKS Chełmiec Wodociągi - Piłka Siatkowa - 750,-
10. Ewelina Pawelska - MKS Chełmiec Wodociągi - Piłka Siatkowa - 750,-
11. Pamela Łuszczyńska - MKS Chełmiec Wodociągi - Piłka Siatkowa - 750,-

12. Robert Szarek - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - Koszykówka na wózkach - 750,-
13. Bartosz Przewłocki - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - Koszykówka na wózkach - 750,-
14. Marcin Balcerowski - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - Koszykówka na wózkach - 750,-
15. Paweł Nowak - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - Koszykówka na wózkach - 750,-
16. Łukasz Łysik - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - Koszykówka na wózkach - 750,-

17. Damian Durski - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - Koszykówka - 750,-
18. Mateusz Podejko - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - Koszykówka 750,-
19. Marcin Wróbel - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - Koszykówka - 750,-
20. Łukasz Makarczuk - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - Koszykówka - 750,-
21. Bartłomiej Ratajczak - Stowarzyszenie Górnik Wałbrzych 2010 - Koszykówka - 750,-

22. Ada Polerowicz - LKS Górnik Wałbrzych - Lekka Atletyka - 500,-
23. Martyna Sterenga - LKS Górnik Wałbrzych - Lekka Atletyka - 350,-
24. Kamil Kuczaj - LKS Górnik Wałbrzych - Lekka Atletyka - 500,-
25. Amelia Kielar - LKS Górnik Wałbrzych - Lekka Atletyka - 350,-
26. Jakub Kanik - LKS Górnik Wałbrzych - Lekka Atletyka - 500,-
27. Maja Olszak - LKS Górnik Wałbrzych - Lekka Atletyka - 350,-
28. Alicja Gnyp - LKS Górnik Wałbrzych - Lekka Atletyka - 350,-

29. Kinga Nowak - ZLKS Zagłębie Wałbrzych - Zapasy 350,-
30. Mateusz Kaczor - ZLKS Zagłębie Wałbrzych - Zapasy 500,-
31. Mateusz Ropiak - ZLKS Zagłębie Wałbrzych - Zapasy 350,-
32. Julita Omilusik - SS Ares Wałbrzych - Zapasy 500,-
33. Kamila Kulwicka - ZKS Slavia Ruda Śląska - Zapasy 500,-
34. Dominika Kulwicka - ZKS Slavia Ruda Śląska - Zapasy 500,-

35. Patrycja Piotrowska - Fundacja Piotrowski Bikes/Cargoexpress - Kolarstwo 500,-

36. Mikołaj Piotrowski - KK Wałbrzych Szkółka Kolarska - Kolarstwo 350,-

37. Wiktoria Hejman - Klub Kolarstwa Wałbrzych - Kolarstwo 350,-
38. Dorota Bielecka - Klub Kolarstwa Wałbrzych - Kolarstwo 500,-
39. Martyna Tomasik - Klub Kolarstwa Wałbrzych - Kolarstwo 500,-

40. Marcin Dereń - KPS Chełmiec Wałbrzych - Piłka Siatkowa 750,-
41. Marcel Mikulski - KPS Chełmiec Wałbrzych - Piłka Siatkowa 750,-
42. Dominik Płużka - KPS Chełmiec Wałbrzych - Piłka Siatkowa 750,-
43. Kacper Laskowski - KPS Chełmiec Wałbrzych - Piłka Siatkowa 750,-
44. Sebastian Zieliński - KPS Chełmiec Wałbrzych - Piłka Siatkowa 750,-
45. Miłosz Baran - KPS Chełmiec Wałbrzych - Piłka Siatkowa 750,-
46. Wojciech Stawiany - KPS Chełmiec Wałbrzych - Piłka Siatkowa 750,-

47. Angelika Mięgoć - Stowarzyszenie Imperium Boxing Wałbrzych - Boks 500,-
48. Kinga Mięgoć - Stowarzyszenie Imperium Boxing Wałbrzych - Boks 500,-
49. Paweł Sajda - Stowarzyszenie Imperium Boxing Wałbrzych - Boks 500,-
50. Jakub Krzpiet - Stowarzyszenie Imperium Boxing Wałbrzych - Boks 350,-
51. Oliwier Karkowski - Stowarzyszenie Imperium Boxing Wałbrzych - Boks 350,-
52. Aleksander Sumera - Stowarzyszenie Imperium Boxing Wałbrzych - Boks 350,-

53. Tomasz Durajczyk - KTS Wolbromek - Tenis Stołowy 750,-

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
2
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group