Sobota, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 3216
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pobicie i kradzieże

Czwartek, 3 grudnia 2020, 10:42
Aktualizacja: 10:43
Autor: red
Wałbrzych: Pobicie i kradzieże
Fot. KMP Wałbrzych
Poszukiwany od pewnego czasu przez policjantów 20–letni mieszkaniec naszego miasta wpadł w minioną sobotę w ręce funkcjonariuszy drugiego komisariatu.

Wałbrzyscy policjanci kryminalni drugiego komisariatu zatrzymali ukrywającego się od dłuższego czasu 20-latka we wtorek nad ranem przy ul. Rodziny Burczykowskich w Wałbrzychu. Funkcjonariusze udowodnili mężczyźnie dokonanie szeregu przestępstw w ostatnich 4 miesiącach.

Podejrzany w jednym z przypadków wykorzystał nieuwagę pracowników sklepu usytuowanego w centrum miasta i wykradł z niego produkty spożywcze i chemiczne o wartości 700 złotych, siedmiokrotnie włamał się do różnych obiektów gospodarczych usytuowanych na terenie Wałbrzycha i dokonał kradzieży mienia o łącznej wartości około 8 tysięcy złotych, podpalił śmietniki, gdzie wartość strat wyniosła 3 tysiące złotych, a także przy pomocy metalowej rurki i biciu nią po całym ciele dokonał wraz z trzema innymi osobami pobicia w sierpniu tego roku 44-letniego mężczyzny.

Ponadto zatrzymany przez policjantów młody mężczyzna był poszukiwany przez Wydział Rodzinny Sądu Rejonowego w Wałbrzychu w celu umieszczenia go w Zakładzie Poprawczym w Głogowie za popełnione wcześniej jako nieletni czyny karalne. Podczas czynności procesowych 20-latek przyznał się do wszystkich zarzucanych mu przestępstw i stanie teraz przed sądem. Podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Twoja reakcja na artykuł?

6
75%
Cieszy
1
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
13%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group