Sobota, 24 lipca
Imieniny: Kingi, Krystyny
Czytających: 2769
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pobiegną dla Hospicjum

Czwartek, 28 listopada 2019, 11:26
Aktualizacja: Piątek, 29 listopada 2019, 8:52
Autor: JAZ
Wałbrzych: Pobiegną dla Hospicjum
Fot. JAZ
1 grudnia odbędzie się I Bieg Mikołajowy dla Hospicjum. Zawody organizowane są przez Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej, LKS Unia Bogaczowice sekcja biegowa, OSP Stare Bogaczowice, Nieformalna Grupa Biegowa z Wałbrzycha i okolic „Kłosowscy”.

Bieg będzie miał 5 km długości. Organizatorzy przewidują limit czasowy dla zawodników, który ma wynosić 2 godziny. Czas każdego z zawodników będzie mierzony indywidualnie. Trasa przebiegać będzie ulicami Piaskowej Góry. W związku z tym tego dnia mogą występować utrudnienia w ruchu samochodowym. Start i metę wyznaczono na terenie wałbrzyskiego Hospicjum. W pierwszej kolejności będą rywalizować dzieci. Start najmłodszych zaplanowano na 10:30. Dorośli wystartują o godzinie 12:00.

Trasa biegu:

„Bieg ma wytyczoną trasę 5 km. Start zaplanowano na placu przy Hospicjum przy ul. Kraszewskiego 8 w Wałbrzychu. Następnie zawodnicy pobiegną ulicą Broniewskiego w kierunku ulicy Wyszyńskiego. Następnie bieg zawróci w dół ulicą Kusocińskiego przez Hirszfelda, Nałkowskiej, Dunikowskiego w kierunku Norwida. Za sklepem „Biedronka” zostanie przygotowany nawrót w kierunku komisariatu Policji. W dalszej kolejności trasa biegnie parkową drogą, prosto do ul. Wyszyńskiego by ponownie zawrócić na skrzyżowaniu z ulicą Broniewskiego w kierunku ulicy Kraszewskiego. Meta usytuowana została przy Hospicjum.”

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
1
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group