Wtorek, 6 czerwca
Imieniny: Danuty, Dominiki
Czytających: 4309
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Pobił rówieśnika

Sobota, 25 lipca 2020, 6:44
Aktualizacja: Niedziela, 26 lipca 2020, 7:57
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Pobił rówieśnika
Fot. KMP Wałbrzych
20–latek został w miniony wtorek zatrzymany przez policjantów z Boguszowa–Gorc i odpowie przed sądem za rozbój. Mężczyzna najpierw pobił swojego rówieśnika z Czarnego Boru, a następnie ukradł mu saszetkę. Wewnątrz niej znajdowały się słuchawki oraz telefon komórkowy.

10 lipca sprawca spotkał na ulicy Głównej w Czarnym Borze znajomego, z którym był w konflikcie. 20-latek najpierw zaatakował swojego rówieśnika uderzając dwukrotnie pięścią w głowę - w ten sposób doprowadzając go do stanu bezbronności - a następnie ukradł mu saszetkę z telefonem komórkowym oraz słuchawkami. Przestępca zaczął również grozić pokrzywdzonemu.

Zastraszony 20-latek ostatecznie zgłosił sprawę policjantom z Boguszowa-Gorc w miniony wtorek. Mundurowi po otrzymaniu informacji o rozboju rozpoczęli czynności mające na celu ustalenie miejsca pobytu sprawcy. Działania przeprowadzone przez funkcjonariuszy pozwoliły na zatrzymanie przestępcy już po kilkudziesięciu minutach w jednym z mieszkań przy ul. Sportowej w Czarnym Borze.

Młody mężczyzna usłyszał już zarzut rozboju. Grozi mu teraz kara do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Wałbrzychu w stosunku do podejrzanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 najbliższych miesięcy. 20-latek trafił do Aresztu Śledczego w Dzierżoniowie. Policjanci w toku wykonywanych czynności odzyskali skradzioną saszetkę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
20%
Hahaha
2
20%
Nudzi
1
10%
Smuci
2
20%
Złości
3
30%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group