Poniedziałek, 20 marca
Imieniny: Aleksandry, Klaudii
Czytających: 5536
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pobili go bez powodu

Środa, 3 listopada 2021, 11:48
Aktualizacja: 14:50
Autor: red
Wałbrzych: Pobili go bez powodu
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyscy policjanci pierwszego komisariatu zatrzymali dwóch 23–letnich wałbrzyszan. Młodzi mieszkańcy naszego miasta w minioną niedzielę pobili 42–letniego mężczyznę.

Pokrzywdzony zgłosił się do komisariatu po godzinie 17:00 informując, że kilkadziesiąt minut wcześniej został zaatakowany przez dwóch młodych mężczyzn przy ul. Hirszfelda w Wałbrzychu. Okazało się, że sprawcy zaatakowali 42-latka kopiąc go i bijąc po całym ciele, przez co doznał poważnych obrażeń głowy.

Podjęte przez funkcjonariuszy pierwszego komisariatu działania doprowadziły ostatecznie do zatrzymania obu podejrzanych. Pierwszy z 23-latków wpadł już po kilku godzinach od zgłoszenia w ręce policjantów prewencji przy ul. Wieniawskiego w Wałbrzychu. Drugi mężczyzna trafił natomiast w ręce funkcjonariuszy kryminalnych tej jednostki we wtorek wieczorem przy ul. Hetmańskiej na Podzamczu.

Młodzi wałbrzyszanie podczas czynności procesowych przyznali się do popełnionego czynu. Za udział w pobiciu obaj mogą teraz trafić za kraty więzienia na 5 lat. Podejrzani decyzją prokuratury objęci zostali dozorem policyjnym oraz mają zakaz kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonego. Wpłacić muszą także po 2 tysiące złotych w ramach poręczenia majątkowego.

Twoja reakcja na artykuł?

5
17%
Cieszy
1
3%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
14%
Złości
19
66%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group