Zalogowanych: 5

Stare Bogaczowice: Podgórze bliskie utrzymania

Niedziela, 23 maja 2021, 8:26
Aktualizacja: 8:32
W kolejnym meczu klasy A, Podgórze Wałbrzych pokonało w Starych Bogaczowicach miejscową Unię 3–2.

Dla obu zespołów ten mecz miał duże znaczenie, bowiem oba kluby wciąż nie mogą być pewne utrzymania. Na prowadzenie w 25. minucie wyszli miejscowi po golu Michała Krynickiego. Tuż po przerwie do remisu doprowadził Sylwester Dębski. Najwięcej emocji przysporzyło ostatnie 10 minut spotkania. Najpierw gola na 1-2 w 80. minucie zdobył Piotr Kozioł, a po kolejnych trzech minutach do bramki Unii trafił Łukasz Piątek. Pod koniec meczu Unia zdobyła drugiego gola za sprawą trafienia Bartosza Okupnego, ale na wyrównanie zabrakło czasu.

Unia Stare Bogaczowice - Podgórze Wałbrzych 2-3 (1-0)

Unia: D.Krynicki - Rajca, Radzikowski, Zalewski, Laskowski, Kawiński, Dela, Dąbrowski, M.Krynicki, Okupny, Sitko

Podgórze: R.Koszyka - Sady, Grobarczyk, Dębski, P.Koszyka, Piątek, Kozioł, Klara, Michał Hertmanowicz, Jacek Hertmanowicz, Marcin Hertmanowicz.