Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 3613
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Podróż do krainy magii w prezencie od Cinema City!

Poniedziałek, 13 grudnia 2010, 12:51
Aktualizacja: 12:52
Autor: red
Wszystkie kina Cinema City w Polsce 14 grudnia (wtorek) obdarują dzieci specjalnymi charytatywnymi pokazami filmu „Zaplątani”. Animację obejrzą wychowankowie instytucji społecznych w ramach drobnego upominku z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Dzieci i młodzież z Domów Dziecka, Stowarzyszeń Kuratorów, Świetlic socjoterapeutycznych czy Zespołów Szkół Specjalnych wybiorą się ze swoimi opiekunami do sal kinowych i przeniosą do krainy magii i smoków – baśniowej rzeczywistości z filmu „Zaplątani”. A tam czeka nie tylko mnóstwo zabawnych postaci, ale także potężna dawka akcji i naprawdę wiele serca. To wspaniała opowieść o ludziach, którzy jeszcze nie mają pewności, kim są i na oczach widzów odkrywają swe przeznaczenie. Fantastyczne jest w tej animacji to, że angażuje zarówno widzów młodszych, jak i starszych. Tych pierwszych porywa nieskrępowana dorosłością wyobraźnia, a ci drudzy mają zafundowaną sentymentalną podróż do czasów młodości, kiedy wszystko było możliwe i baśniowo kolorowe.

Cinema City zachęca jednocześnie podopiecznych placówek społecznych do zabawy w postaci przygotowania skromnych ozdób świątecznych. Zostaną one wykorzystane do przystrojenia choinek i wprowadzą niepowtarzalny świąteczny nastrój wewnątrz kin Cinema City.

Zbliża się najpiękniejszy okres w roku – czas, w którym pomimo mrozu za oknami, budzą się w nas ciepłe uczucia. Często niewiele trzeba, by wywołać uśmiech na czyjejś twarzy. Wystarczy tylko chcieć.

Roześmiane twarze wychowanków placówek społecznych już we wtorek (14 grudnia) po charytatywnych seansach filmu „Zaplątani” we wszystkich kinach Cinema City w Polsce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group