Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 5682
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Podróż po Tatrach

Środa, 6 grudnia 2023, 6:36
Autor: red
Wałbrzych: Podróż po Tatrach
Fot. organizatorzy
Na niezwykłą podróż po najwyższym paśmie w łańcuchu Karpat Piotr Sadoczyński zabierze nas 9 grudnia o godzinie 17.oo w Multimedialnej Galerii Obrazu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni. Wstęp na wernisaż i na samą wystawę pod tytułem „Tatry” jest bezpłatny.

Na wystawie będziemy mogli zobaczyć niezwykłe fotografie z tatrzańskich wędrówek. Piotr Sadoczyński jest członkiem Komisji Fotografii Krajoznawczej przy PTTK oddział Ziemi Wałbrzyskiej. Ma bogate doświadczenie wystawiennicze. Jego prace pojawiają się na wystawach zbiorowych, ale i indywidualnych. Zdobywają nagrody w ogólnopolskich konkursach.

– Piotr Sadoczyński w szczególny sposób ukazuje tematykę górską na swoich fotografiach, przedstawiając piękno gór w różnorodnych warunkach atmosferycznych. Będzie to doskonała okazja, aby zanurzyć się w fascynującym świecie Tatr poprzez obiektyw utalentowanego fotografa – zachęcają organizatorzy wystawy.

Wydarzeniem towarzyszącym wystawie fotografii Piotra Sadoczyńskiego jest XII Doroczna Wystawa Komisji Fotografii Krajoznawczej, której otwarcie zaplanowano tego dnia w Galerii na Piętrze Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na Terenie Starej Kopalni.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
1
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group