Poniedziałek, 22 czerwca
reklamy

Podsumowali wybory

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Wałbrzyscy samorządowcy oraz osoby związane z Koalicją Obywatelską spotkali się, by podsumować wyniki wyborów do Europarlamentu.

- Tydzień po wyborach do Parlamentu Europejskiego spotkaliśmy się z kandydatkami z naszego miasta Poseł Sylwią Bielawską i Prezes Zamku Książ Anną Żabską oraz całym Zespołem zaangażowanym w kampanię wyborczą, aby podziękować za ostatnie tygodnie ciężkiej pracy. Dzięki wsparciu, mobilizacji wielu osób oraz kampaniom przygotowanym przez nasze obie kandydatki uzyskaliśmy w Wałbrzychu bardzo dobry wynik. Dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego zwycięstwa, a przede wszystkim dziękuję Pani Poseł i Pani Prezes za podjęcie wyzwania. Gratuluję bardzo dobrych wyników! To sukces całego Zespołu - mówi prezydent Roman Szełemej.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka