Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 5761
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Podsumowanie Grand Prix Idol

Sobota, 1 grudnia 2018, 13:57
Autor: JAZ
Wałbrzych: Podsumowanie Grand Prix Idol
Fot. JAZ
W Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu odbyła się XVI Gala Grand Prix Idol, podczas której nagrodzono sportowców biorących udział w cyklu zawodów na terenie powiatu. Organizatorem był Wałbrzyski Klub Biegacza, na czele którego stoi Marek Henczka.

Nagrody przyznano 26 zawodnikom w 12 kategoriach. Aby wziąć udział w klasyfikacji generalnej należało jednak spełnić pewne warunki. Wśród pań należało zaliczyć minimum 8 z 17 imprez, jakie odbyły się w tym roku. Mężczyźni mieli nieco trudniejsze zadanie. Ich minimalnym limitem było 12 zawodów.

Zaliczając poszczególne konkurencje, zawodnicy zdobywali określoną ilość punktów, co później przekładało się na generalną klasyfikację. Ta zaś sprawiała, że najlepsi otrzymali podczas gali nagrody indywidualne. Gośćmi specjalnymi uroczystości byli przedstawiciele polityki, sportu i sztuki. Na widowni można było zauważyć między innymi Monikę Zalas z Urzędu Miasta Wałbrzych, burmistrza gminy Szczawno-Zdrój Marka Fedoruka, wójta gminy Czarny Bór Adama Góreckiego, burmistrza gminy Mieroszów Andrzeja Lipińskiego, jak również posłanki na sejm Agnieszkę Kołacz-Leszczyńską i Katarzynę Mrzygłocką.

Najmłodszym z uczestników, który został nagrodzony specjalną statuetką, był 12-letni Patryk Wińczyński,a najstarszym Czesław Marciak, który jednocześnie w tym roku przechodzi z kategorii M-80 do kategorii M-90. Dodatkowo uhonorowano niepełnosprawnego ambasadora cyklu imprezy Henryka Fortońskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
33%
Hahaha
1
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group