Czytających: 3970

Lublin: Pogrom w Lublinie

Niedziela, 20 listopada 2022, 9:15
Młode rezerwy Startu Lublin nie miały nic do powiedzenia w starciu z koszykarzami Górnika Wałbrzych. Nasi wygrali różnicą 52 punktów.

Ciężko opisać to spotkanie. Po niespełna 4 minutach Start przegrywał z Górnikiem 0-10, a po 10 minutach i celnym rzucie Ratajczaka było 11-31. W drugiej ćwiartce przewaga Górników rosła z każdą minutą i do przerwy było już po meczu, bo na tablicy widniał wynik 27-64. Dwie kolejne kwarty to dalsza dominacja podopiecznych Marcina Radomskiego i pewna wygrana w jednostronnym meczu.

Start II Lublin - Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 62-114 (11-31, 16-33, 12-21, 23-29)

Górnik: Stopierzyński 19 (8/8 za dwa punkty), Majewski 16 (8/8 za dwa punkty, 6 zbiórek), Ratajczak 15 (7 zbiórek), Niedźwiedzki 14 (9 zbiórek), Kruszczyński 13, Walski 10, Sobkowiak 9, Kordalski 8 (11 asyst), Durski 6 (6 zbiórek, 5 asyst), Kabała 4.