Poniedziałek, 23 listopada
Imieniny: Adeli, Klementyny
Czytających: 2844
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pojedynek na oświadczenia – oświadczenie Piotra Kruczkowskiego

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 3 grudnia 2010, 16:33
Aktualizacja: 18:11
Autor: red
Fot. red
Kandydat na prezydenta Wałbrzycha, Piotr Kruczkowski, wydał oświadczenie, w którym odnosi się do oświadczenia swojego kontrkandydata Mirosława Lubińskiego.

OŚWIADCZENIE:

Jestem zażenowany treścią oświadczenia Mirosława Lubińskiego, które jest kolejną ucieczką przed publiczną debatą i mieszkańcami miasta. Jednak brak argumentów merytorycznych nie upoważnia go do tego, by kłamać i obrażać. Zapewne polityczne awantury są dla Mirosława Lubińskiego ważniejszym orężem niż dyskusja programowa.

Mój konkurent dobrze wie, że czwartkowa debata w TV Wałbrzych nie odbyła się na skutek decyzji obu sztabów wyborczych. Byłem gotów na debatę środową – to Mirosław Lubiński nie przyszedł, lekceważąc studentów PWSZ i mieszkańców miasta.

Mirosław Lubiński w swoim oświadczeniu zarzuca mi brudną kampanię i okłamywanie wyborców. To zwykły wykręt. Gdyby publikacje dotyczącego jego i osób z jego najbliższego otoczenia zawierały nieprawdę, natychmiast podałby mnie do sądu w trybie wyborczym. Jednak tego nie zrobił. Ocenę tego faktu pozostawiam wyborcom.

Szanowni Wałbrzyszanie. Za kilka godzin zacznie się cisza wyborcza. W tym decydującym momencie, bez względu na to kogo Państwo popieracie apeluję o udział w wyborach. 10 minut przeznaczone na spacer i na głosowanie będą najważniejszymi minutami poświęconymi dla Wałbrzycha.

Wybierzmy mądrze. Nie kierujmy się tylko złością i rozgoryczeniem, które wynikają z gorącej wyborczej atmosfery.

5 grudnia ważny będzie Wałbrzych i jego przyszłość. Proszę o tym pamiętać i zagłosować. Proszę o udział w głosowaniu. W najbliższą niedzielę będzie się liczył każdy pojedynczy głos.

Piotr Kruczkowski

Czytaj również

Komentarze (57) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group